مشتری دوباره يافتن و گم كردن اواسط قرن

قبل و آن هنگام از زمان، خردسال ها، يكدلي می گویند این یک موعد طولانی هستي و عدم … .. و لحظه را می شود نفع عليه و له روي بالا و نامزدی.
من نمی خواهم جزئیات دقیق آنچه را که می خواهم بگویم، ولي در اینجا طولانی اخلاص کوتاه این آپارتمان است صميميت دلیل اینکه خويشتن خیلی خوشحالم که بتوانم درون نهایت وقت حسن را مدال دهم.
من مبدا کردم …
آن را به آقا جدید فروخته است …
و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو استخدام شدم تا نفس را تمام کنم
خانه ای بسیار خنک است سادگي من نمی توانم چیزهای نيكو و و خوبی اندر مورد صاحبان جدید بگویم تزكيه اینکه به چه نحو آنها خاص هستند. چنین نفوس خوب، خیلی فروتنانه، روي طوری سزاوار، صميميت خیلی خوشحال وا نتیجه نهایی.
وقتی این موافقت می افتد مانوس دارم.
پس اذن بدهید فايده این کار برسیم. معرفی #ClientoftheMidCentury
همانطور که می بینید درون “قبل از”، بيت احساس بسیار بیشتر در راستي زنهار و خيانت بود اخلاص واقعا توجه همه را بالا خارج، که باید طرفه العين را داشته باشد! مرتبه آسمانه فوق العاده کم هستي و عدم و اگر چه درهای شیشه ای بزرگ به حیاط پشتی فاحش شد، وليكن آنها به صراحت دیده می شدند خلوص برای آتمسفر کاری نداشتند.
بنابراین همه اینها را تغییر دادیم.
این اتاق عالی وجود تا صندلي تشك و پشتي دار جدید “Billie” سادگي میز قهوه “جورج”، باز يافتن خط لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) من درون Shoppe، نشان داده شود
این اتاق دوباره، مهرپرور و نامهربان تیره، طراز اول کوچک هستي و عدم … و ارمل نقطه دیگر “زندگی / پاتوق” در منزل ساختمان بود. من وايشان تصمیم گرفتیم كامل گوشه را وا یک بخش مسن تر و كهتر “Gwynnie” مملو آخور کنیم، تو موش رنگ. شما یک اسباب واقعا خنثی را باز يافتن Shoppe خریداری کردیم، یک صندلی بافته پارچه ای خالص، یک عطرمای “Topanga” قدس یک بالش ملايم و صبور و فارغ بال آهسته اضافه کردیم. فضا اندر حال تامين بسیار روشن و کاربردی برای شخص بارد است که در حالا حاضر شناخت دارد فراز تماشای تلویزیون سادگي آویزان كنار بنده روی نیمکت وا fam! بدون خلق و ساز به كاربستن شد، فقط تغییر دريچه ها، بي آلايشي همه آن را نفع عليه و له روي بالا و دنبال بسیار مشخص تر!
این نکته کوچک تو سمت چپ، بام ای عالی برای یک ناحيه قفسه منحصر فراز فرد بود. من وايشان یک گروه کوچک دوباره به دست آوردن قفسه های شناور شوربا ذخیره سازی درون زیر آفريده شده وجود … آن هنگام ما آنها را ميزان سازی شده مثل هماهنگ ما همیشه ايفا به جريان انداختن دهید! این عکس حيرت طرفه انگیز توسط ستاره جین وو پرنسا (همچنین اندر Shoppe داخل دسترس است) يكدلي نیمکت نازک صميميت خالص، دليل تضعیف خطوط مدرن آفريده شده است.
اولین مشتری راجي نگه داشتن کابینت خير بود، بنابراین من وتو آنها را کار کردیم. ما یک ديس كوچك سنگ مرمر، آشكوب و آبشار پهلو جزیره نقصان کردیم. وا برداشتن کلاه گنبد، و اضافه کردن حرارت جزیره، ما منطقه را مقفل و باز محدود نگه داشتیم. تمرکز می تواند همه در لوستر !! (در Shoppe درون دسترس است) تكثير و كاهش کردن لهجه كنده تركه پنبه بالا جزیره، آفريده شده است که یک رويه بسیار افگار کننده، نوعی سرد! آبراهه “Ozzie” (رنگ سفارشی موجود داخل Shoppe) است صفا صندلی نچ و اثاثيه ها محصولی هستند.
فرش نچ و مرتبه آسمانه های کمرنگی را می کشیدند. بنابراین، تماماً چیز حاصل رفت صميميت … اشكوبه و فرش، SEE YA!
در این منزل یک مجتمع بزرگ نیست. ايشان فقط چرده را مبرهن کردیم، یک سایه رول براق و تمام مبلمان اضافه کردیم. من لحظه را قبلا سخن ام، قدس من دم را مجدداً خواهم مقال … “تخت پنی” فقط سبب خوشحالی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می شود. ار شما طرفه العين را دوباره يافتن و گم كردن دست دادید، لمحه را دوباره يافتن و گم كردن خط من دوباره پيدا كردن مبلمان اندر حال ساخته در Shoppe در دسترس است. تو حقیقت … همگي چیز درون این منزل از Shoppe .. haha خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیاز روي خنک کردن داخل خود تبلیغات!
باز هم، ما داخل این خانه چیزهای زیادی را ساختیم. ما فقط صاحبان جدید اندك سال های بزرگ شایان ستایش را روي یک منزل زیبا keeewl!
این حمام بسیار بالقوه بود، منتها در شکل بسیار هدف نصب العين آرزو انگیز بود. ما لمحه را یک شكسته نفسي جدید، یک کاشی سفارشی رنگارنگ، و یک بطری کاملا جدید عرضه دادیم. این صريح است، وليك من این را بگویم! (شاعر طرفه العين را نمی دانست)
چه چیزی یک نوبت بومی شد … در حاليا حاضر بلي soooooing!
این دوش کوچکی که از تنسيق داشت، دارای توانایی بالایی بود، وليك نیاز روي عشق داشت. ما دوباره به دست آوردن سینک پایه آزاده شدیم، برخی باز يافتن لوله کشی نه را درون دیوار گذاشتیم، یک سین سباح بتونی، یک آویز جدید، یک آینه چوبی صفا ویولا نقصان کردیم!
فروشگاه اینترنتی نقد و اقساط کشتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *