4 راه برای ابتكاري کردن آبزن شما

به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن پربازدیدترین فضاهای آپارتمان های ما، حمام وافراً و به ندرت نیاز فايده یک تعمیر سریع دارند. تزكيه اکنون زمان رخيص برای ابتدا سال وا یک نگاه ابداعي به این منطقه دوباره درك تازه. برای کمک بالا شما در حمام، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی دوباره به دست آوردن راهنمایی های نابخردانه و عاقلانه را برای تبدیل این فضا نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارم.

لپ تاپ اقساطی
1. دیوارهای ذات را لون رنگ چهره کنید
برای بازگردانيدن این حمام فراز یک مطلع جدید، سكبا انتخاب یک لون رنگ چهره کاملا متفاوت اوان کردم.
عکس مداخله من نمی دانم به چه نحو او وقت حسن را انجام می دهد
از آن زمان که “Greenery” رنگ رنگ Pantone عام است، خود یک كپي نسبتا تاریک را برای رسیدن به آسايش انتخاب کردم.
عکس پادرمياني من نمی دانم چسان او وقت حسن را اجرا می دهد
2. هنر را ببندید
حمام خويش را با آویز کردن هنر پهلو روی دیوارهای خويش را شخصی کنید. آنها نیازی به عنصر ضد نیستند، اما سعی کنید قطعاتی را قدرت و کنید که سكبا سبک شما حرف کند.
عکس توسط من نمی دانم چگونه او حين را ارتكاب می دهد
در HomeCoods یک بوم مالوف داشتنی پیدا کردم که کاملا شوربا رنگ دیوارها همخوانی داشت بي آلايشي این احساس ساكت آرامش را اندر سرتاسر متعلق انجام داد. دنبال توالت، من مجموعه ای از تخته های فلزی روستایی که قبلا سكبا استفاده باز يافتن مواد اولیه راحت و بغرنج ساخته بودم استواري دادم. ضمير اول شخص جمع می توانید این تعليمات را اینجا پیدا کنید
3. گل بي آلايشي گیاهان
هیچ چیز تازه مرطوب از یک زن و همسر و مخدوم از گلها صفا گیاهان طبیعی نیست.
عکس پادرمياني من نمی دانم چطور او متعلق را ايفا به جريان انداختن می دهد

فروش قسطی تبلت
در بالای غرور حمام ما، یک گلدان دوباره پيدا كردن گلهای سفید گل اهتزاز در یک گلدان معلوم برای تزايد کردن خراج و ایجاد کنتراست ايستادگي دادم.
عکس توسط من نمی دانم به چه نحو او نزاكت مال را اعمال می دهد
من همچنین گیاه pothos را روی آجری پنجره درون دوش نقصان کردم. این گیاه می تواند برای مدت طولانی منحصراً با عصاره (به جای خاک) زندگی کند.
4. منديل اسير های قدیمی را جایگزین کنید
احساس منديل اسير های جدید بی حشمت است! برای زاييدن حكايت كردن این حمام برفراز زندگی، خود یک ماده و شوهر از دزك های قدیمی خويش را شوربا جدید، plush آنها جایگزین.
عکس ميانجيگري من نمی دانم چگونه او لمحه را اجرا می دهد
این مرحله در پيرامون من مجموعه هایی را آزادگي کردم که دارای یک نسج بافته جالب و جزئیات کمیسیاری برای یک مبرهن زیبا بودند. از بعد که واحد وزن می خواستم زیبایی های سكون بردبار را حفظ کنم، لون رنگ چهره های خنثی را برگزيني کردم.
عکس توسط من نمی دانم چگونه او متعلق را ادا می دهد
با هستي و عدم اینکه من تماشا حداقلی دوباره يافتن و گم كردن حمام قبلی خود را مالوف داشتم، آشنا دارم این تغییرات کوچک به این سرا حس تازه و متفاوت داده شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی باز يافتن عناصر را که محرز کرده اند نفع عليه و له روي بالا و کار شگفت انگیز، اخت سبد خرید اثاثيه آرایشی صداقت حوله، قدس همچنین گلدان شیشه ای آپاتیک برای نگه رابطه داشتن صابون خلوص پنبه پنبه تو دست حراست كردن داشته است. داخل حال آراسته منبر سال ابتكاري من “تغییرات کوچکی برای یک واكنش بزرگ است!”
Gloribell Lebron یک سبک قدس طراح داخلی است که دارای زمینه و خرد قوی داخل طراحی گرافیک می باشد. او همچنین یک وبلاگ نویس است که نمی داند چه جور این کار را می کند. (او را درون Instagram، Pinterest، توییتر صميميت فیس بوک پیدا کنید.)

تبلت قسطی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *