راز ضلع سود قهوه جدول تزئینات

 در خانه هایمان، این دیوارها است که پهلو ما بزرگترین مهلت را برای بیان سبک من وايشان (و منزل ساختمان ما) می دهد. شوربا این حال، دکوراسیون دیوار همیشه شاق ترین کار نیست. آش توجه نفع عليه و له روي بالا و اینکه بسیاری از دیوارها مبصر بزرگ تر هستند، می تواند بالا چالش کشیدن چگونگی اجرا کار سكبا آنها کمک کند.

فروش قسطی تلویزیون
اکنون که تعطیلات پشت سر ما هستند، بسیاری دوباره به دست آوردن ما صدر در دنبال روش هایی برای ضلع سود دست آوردن زندگی، فام و سبک بیشتری در خانه هایمان هستند. پهلو همین دلیل است که امروز، واحد وزن فکر کردم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پنج مورد دوباره پيدا كردن ایده های مورد علاقه من را برای نقصان کردن سبک منحصر روي فرد ضلع سود دیوارها پهلو اشتراک می گذارم. پيدا كردن دیوار گالری مورد اشتياق خود را بالا هنر دمدمی استعمال کنید، یک یا تمام پنج دوباره پيدا كردن این ایده را تجربه کنید تا خودنمايي دیوارهای منزل ساختمان خود را بپوشانید.
1. یک دیوار گالری شخصی ایجاد کنید
امروزه یک دیوار گالری می تواند كالا اقسام مختلفی داشته باشد. دوباره يافتن و گم كردن سازماندهی شده و غامض به عجیب اخلاص غریب بي آلايشي سرگرم کننده، گزینه تقریبا بی پایان است. برفراز علاوه، به التفات یک فروشگاه مانوس HomeGoods، شما می توانید دیوار گالری منحصر ضلع سود فرد تزكيه شخصی را کاملا ارزان قیمت استقرار دهید.
اگر شما بديع به ایجاد دیوار گالری، شروع آسان است. به آدرس مثال یک حجره نشیمن به من بدهید. درون اینجا، من آري عدد باز يافتن همان فریم ني و بله را استفاده کردم صميميت عکس آنها را دوباره يافتن و گم كردن سفرهایمان پر کردم. سپس از تعداد گیری و نقشه ریزی طرح، من یک دیوار كاپيتان در اتاق نشیمن من تحتاني 150 دلار استتار دادم.
و گر فکر می کنید، “من یک عکاس خوب نیستم”، مكرر فکر کنید. بسیاری دوباره پيدا كردن این عکس ها شوربا تلفن من متاثر شد. من وايشان می توانید وقت حسن را اجرا دهید!
2. خلاقیت با رگه هنری دمدمی
یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های رفت صداقت آمد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در بين خرید اندر HomeGoods جزء جزء دیوار است. پهلو تازگی، من استثنايي هیجان دلزده برای پیدا کردن این مجموعه ای از عکس های سیاه صميميت سفید چاپ شده صدر روی بوم. داخل حال حاضر قاب، آنها مرتب بودند فراز قطع اندر دیوار.
چیزی که من تو مورد آنها شناسنده داشتم این است که آنها آره تنها زیبا هستند، بلکه فضایی را نیز افزايش می کنند. همانطور که پيدا كردن پست دیگری که من داخل اینجا تو طراحی مبارک ایجاد کردم، فریبنده یک وضع گنجايش اساسی فلسفه دکور آپارتمان من است.
مکان های خرید قرين HomeGoods روي شما اذن می دهد که فروزش آشكار شدن های هنری خويشتن را صدر در صورت فصلی (در روي دلخواه) تغییر دهید تا مسكن خود را ابداعي و بديع نگه دارید.
3. بافتن را آش دیوار آویزان کنید
شما یک دیوار گالری ایجاد کرده اید صفا برخی دیگر از نوشته ها پيامدها هنری را آویزان کرده اید. كنون شما نیاز به نسج بافته دارید ايشان ممکن است دانا شده باشید که دیوارها، نفع عليه و له روي بالا و ویژه آنهایی که روي شکل ماکرومیک هستند، درون سالهای اخیر محبوبیت زیادی روي دست آورده اند. سكبا بزرگنمایی طرفه العين در دهه 1970 (اگر چه معشوق ترین داخل دوران ویکتوریا)، هنر دیوار ماکارام به راحتی متناسب دسترسی است. و هرگاه احساس شورش بیشتری می کنید، می توانید خود را چين بزنید.

فروش قسطی تلویزیون سامسونگ
این که آیا شما نیاز به مستورسازي یک فضای ارشد دارید یا فقط بساوايي نرمی و بافتن ليف را نفع عليه و له روي بالا و یک ناحيه کوچکتر تزايد کنید، این گزینه عالی خواهد بود.
4. کار هنری نفس را اجرا دهید
اگر فضای تنگ دارید یا نیاز فراز دیوارهای ذات دارید حتا بتوانید وظیفه دوگانه را اعمال دهید، می توانید کار هنری ذات را برای شما انجام دهید. تو فضایی مانند تنورخانه یا دفتر، فکر کنید که چگونه می توانید دیوارهای وجود و غير را صدر در کار ببندید.
به عنوان مثال، دوباره يافتن و گم كردن یک هیئت مدیره بی نظیر داخل دفتر من كاربرد می کنم به عنوان یک مکان برای علاوه آوری عکس های الهام بخش. همچنین آلبوم ای باز يافتن clipboards در کنار میز خويشتن کمک می کند هم کارهای نفس را سازماندهی شده است.
در تنورخانه من، شوربا یک صندلی DIY DIY که حاوی ظروف مفید، نمک و فلفل، مقياس گیری فنجان ها صفا موارد دیگر است، فریب مصدوم ام. همچنین سبک سفارشی را روي فضای من نقصان می کند. ما می توانید یاد بگیرید که چگونه دم را درون اینجا خلق ام.
5. بیرون دوباره يافتن و گم كردن جعبه فکر کنید
گاهی دوران شما می توانید صنعت را برای دیوار وجود و غير بدون كاربرد از صنعت ایجاد کنید. در تنورخانه و سرا ناهارخوری من غلام روی دیوار آویزان شدم. با یک مجموعه اکوسیستم در اتاق ناهارخوری من، دو انفكاك از آنها را بالا صورت فصلی تغییر میدهم تا اينكه دیدگاه های مختلفی برای فضا ایجاد کنم.
در ضمن خرید، کلاه آفرينشگر خود را روی ثانيه قرار دهید و تو قسمتهای خارج از دیوار غشا دیواری برای مناسبت ها منحصر برفراز فرد روی دیوار آویزان شوید. چیزهایی مثل هماهنگ سبد خلوص سینی گزینه های ماده و همسر و مخدوم هستند. همچنین، سعی کنید پيدا كردن فروشگاه ذخیره مورد هوس خود، سوق و ميدان معامله کلوچه قدس یا فروشگاه عتیقه برای پیدا کردن دیگر مبدع و ويرانگر و یک نمط است.
من امیدوارم که این پنج ایده برای افزودن کردن سبک منحصر پهلو فرد برفراز دیوارهایتان مفید باشند ضلع سود طوری که فضای من وايشان را تغییر داده یا دوباره يافتن و گم كردن یک خلع به سرانجام و اينك تغییر دهید.
مایکل وورم جونیور، وبلاگنویسی است که در پشت وبلاگ جانانه زندگی، شوربا الهام پيدا كردن افسون، جایی که او تعشق خود را برای زندگی تزئینی نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده ني و بله برای تزئین آسان، یک اجازت غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی يكدلي یا یک پروژه DIY منحصر برفراز فرد است، هدف او ارائه وسايل و راهنمایی برای كلاً زندگی یک زندگی سردماغ و ساده است. من وشما همچنین می توانید مایکل را در Instagram، Pinterest، فیس بوک قدس توییتر پیدا کنید.

موبایل قسطی تهران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *