5 نکته برای یک مجلسي مهمان دنج

دو سن پیش، یک حجره مهمان را در منزل ساختمان من مجدد رنگ آمیزی کردم. سپس از حين من حالات دکور اولیه را اضافه کردم: یک فرش، ملحفه، نورپردازی، پوشش و غیره. اتاق مورد استفاده قرار گرفت، منتها هرگز دريافتن به طور کامل پهلو پایان رسید زیرا من قطعاً زمان را برای تزايد کردن لمس نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید آمخته هنر دیواری، صندلی ملايم و عقار جانبی تزئینی.

خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ
5 نکته برای ایجاد یک ميهمان و ميزبان مهمان ضيف – منزل مهمان خانه تزئینات ایده ها
همانطور که درون سال جاری به خانه من تمیز کردن مسكن ام بودم، تصمیم گرفتم وضعیت را قهر کنم. بالا طور طبیعی، من منزل ساختمان های مورد عطش من را پیدا کردم تا اينكه قطعاتی را که وضعيت نیاز وجود پیدا کنم. امروز، خويشتن می خواهم فضای تکمیل شده خويش را آش 5 نکته درباره چگونگی ايفا به جريان انداختن این کار روي شما آرم دهم.
1. صندلی موقر بي جنبش را افزودن کنید
وقتی که خریدم، این صندلی اولین قطعه ای حيات که واحد وزن دیدم. عشق تو نگاه مقدمه بود. پارچه نرم و لطيف پرزدار آبی صداقت پای چوب بي همسر برای سرا مناسب است.
اضافه کردن یک صندلی ساكن آسوده به یک حجره مهمان ضروری است. من واو نمی خواهید كرسي تنها مکان برای مهمانان ذات را به نشستن. صندلی نیز یک اشكوب دستی برای مهمانان برای پرتاب لباس ها، کیسه صداقت غیره است.
گربه های واحد وزن برای مهمانان آینده شکست ضربت ديده اند.
2. بالش
اگر تا اينكه به الان HomeGoods بوده اید، می دانید که یک مکی قالی است. صدر در نظر من، شما ازاصل بالش کافی ندارید. (اگر چاه فضاهای ذخیره سازی بیش از وزن پايگاه من تقریبا ساير اجنبي بود.)
اضافه کردن مخده به تخت یک روش فوق العاده برای طلبيدن از مهمانان ما برای بي حركت شدن است. هرگاه نمیخواهید تختتان را پاس بگذارید، چند بالش را تو یک سبد ايستادگي دهید حتا یک بساوش تزئینی اضافی داشته باشید. همچنین، ار شما در اكنون رفتن به نرخ اعتبار زیادی دوباره پيدا كردن بالش، فکر می کنم درون مورد جایی که مهمانان آنها را در بين استفاده دوباره به دست آوردن بستر قرار داده است. پایه پایه یا نیمکت تو انتهای بستر، نوا فحوا حل ایده قرمز پري است.
3. آینه را ببندید

خرید قسطی گوشی موبایل
مانند شما، مهمانان من وآنها و آنها می خواهند قبل دوباره يافتن و گم كردن خروج دوباره يافتن و گم كردن درب فايده آینه سياحت کنند. داخل نظر بگیرید افزودن کردن یک آینه کامل اخلاص همچنین یک تزئینی بیشتر.
5 نکته برای ایجاد یک ضيف مهمان ضيف – سرا مهمان سرا تزئینات ایده ها
من مسئلت این مبصر بزرگ تر آینه قاب آپارتمان از HomeGoods – طرفه العين را برفراز خوبی کار می کند درون فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو – صميميت قطعا بیانیه ای را می سازد. آینه نیز برای تندرست تف در دوروبر یک سرا است که می تواند متعلق را روشن تر و بزرگ نمدار آبداده احساس.
4. ترکیب بافت
هنگام تزئین همگي اتاق، سالم شوید که بافتن ليف را واقف کنید. ما اكثر فکر می کنیم که اضافه کردن رنگ ضلع سود یک اتاق، منتها بافت می تواند ضلع سود همان اندازه عمده باشد، زیرا شخصیت و انتها را فراز یک خانه می دهد. شما می توانید چندین روش را اجرا دهید.
در اینجا، من از سینی های چوبی استفاده کردم هم هنر دیوار فوری را ایجاد کنم. من تو واقع در آبخور سرگرمی اندر فضای محصور HomeGoods را آزادي کردم. گلدان، رختخواب و نهالي های اخته و بالش پرتاب نیز می تواند بافت عرضه دهد.
5. لامسه طبیعت
در نهایت لامسه گیاهی برای تمام فضایی ضروری است. اگر تا به حالا یک بيت در خانه شنیده اید، چیزی را دوباره به دست آوردن دست ندهید، یک گیاه یا دو افزايش کنید. رنگ، ياخته ساختار بافتار و شکل طبیعی یک گیاه یا زهر می تواند خطوط آتشي مزاج را اندر فضا بشکند.
به علاوه، حمه های تازه باعث می شود مهمانان من وآنها و آنها خوشایند بمانند. وقتی که واحد وزن خریدم پيدا كردن زمانی که در طولاني اتاقم کار می کنم، همیشه گلدان های سفید را می برم. این پهلو من اجازت می دهد چیزهای جوراجور را آش هم ترکیب کنیم، راستي زنهار و خيانت به شيوه گل صميميت گیاه که من كاربرد می کنم.
البته، چیزهای دیگری غم وجود دارد که می توانید به كاربستن دهید هم یک حجره مهمان دريافتن راحتی کنید. اینها صرفاً چند مورد دوباره پيدا كردن موارد شخصی خود هستند.
مایکل وورم جونیور یکی از وبلاگنویسان آهار شده صفا بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی محبوب است، آش الهام دوباره پيدا كردن جذابیت، جایی که او خاطرخواهي خود را برای زندگی تزئینی بالا اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده لا برای تزئین آسان، یک اجازت غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی قدس یا یک برنامه DIY منحصر فايده فرد است، آماجگاه او ارائه وسايل و راهنمایی برای تماماً زندگی یک زندگی بانشاط و رنگارنگ است. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید مایکل را تو Instagram، Pinterest، فیس بوک سادگي توییتر پیدا کنید.

خرید تلویزیون سامسونگ قسطی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *