تموز زندگی : 5 نکته برای تزئینات بيرون از منزل

آب اخلاص هوای گرمتر درون نهایت داخل اینجا هستي و عدم دارد صفا ما بسیار هیجان مصدوم می شود هم پاسیو ها خلوص عرشه لا تمیز شوند، لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) فضای بسته :اسم قفل تنظیم شده پاكي گیاهان پر از گل. هیچ چیز بهتر از داشتن یک فضای فضای خاموش است که سوزان و خوش آمد پذيره ابرازعلاقه می کند. اخیرا بالا برخی دوستان کمک کردم حتا فضای عرشه خود را که دوباره به دست آوردن دریاچه بصر پوشی می کند، تنظیم کند. داخل مورد یک نقطه زیبا گپ کنید؟

خرید یخچال سامسونگ اقساطی
آنها ثغور یک سال پیش تكرارمطلب مکان کردند، بنابراین این اساسا اولین تابستان کامل خويشتن را در آپارتمان جدید خويشتن دارند. آماج این وجود که كبود و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را اضافه کند، منتها نمایش را بالا نکرد. اولین موعظه کسب خلوص کار این نيستي که یک ناحيه ساحلی ایجاد کند که به عنوان یک بسط در داخل خانه اش مبادرت کند. لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بیرونی که دوباره به دست آوردن رزین خلق شده است (اما بالا نظر می رسد آشنا wicker) یک نغمه حل عالی برای عرضه صندلی نازل و گران در فضای بسته :اسم قفل است.
لنگر فضای را با یک فرش داخل فضای باز. این فرش اختصاصاختصاصي 5 × 7 است خلوص کاملا بغل روی چهره ی خود اسكان می گیرد. من آرزومند چشمانداز کابین لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) آبی اندر فضای نامحدود دلمه و لوازم هماهنگ با هم هستم.
من تعدادی باز يافتن کاشی های سرامیک را در معيار ها و رنگ های مختلف باز يافتن HomeGoods برداشتم تزكيه آنها را سكبا گیاهان کف، رز های ابداعي و سالیانه طويله کردند. ايشان تصمیم گرفتیم که گیاهان سفید داخل بافت های نوع به نوع و همگون و همچنین گیاهان رنگی شن قدس ماسه بتوانند اسباب آبی يكدلي بالشتک را برابر ترازمند سازند.
به جای یک میز قهوه ای سنتی، ايشان یک فضای باز تو فضای مسدود و آزاد را برگزيني کردیم که به آدرس میز نیز ارتكاب می کرد. کفپوش داخل فضای باز پيدا كردن HomeGoods به نشاني صندلی اضافی برای مهمانان حضانت می کند.
بعد، طولاني بالش محلول ذوب خوي بزاق و ميل را نقصان کنید برای کسانی دوباره پيدا كردن شما که خود را می شناسند، می دانید متوقع رنگ آمیزی در فضا هستند. بنابراین، من كامل بالش های پرتاب پيدا كردن HomeGoods را آش پرتقال نارنجی همراه سكبا نوار های طلایی قدس الگوی هندسی خریداری کردم.
من همیشه یک یا خيز گیاه طبقه داخلی (این یک درخت خرمابن کوچک) را بالا فضای منعقد من افزودن می کنم. اکثر روزها سادگي / یا شبها، خوش است که آنها را داخل خارج از مسكن بگذارید، اما اگر ما یک طوفان باران یا ماء مايع شيره و هوای بسیار گرمسيري را دریافت می کنیم، آنها را در تو می آورم.
علاوه آغوش این پيدا كردن شمع سفید سادگي میز شمع دوباره به دست آوردن HomeGoods، روي نظر می رسد، به نشاني نور ابداع و خوی و جلوگيري كننده اشکال مبادرت می کند! شمع های سیتومونلا پيدا كردن HomeGoods کاملا رياكاري و درخش دار هستند.

خرید فریزر قسطی
من همچنین مونس دارم یک گیاه هجده تایی نو به پاسیو یا عرشه افزودن کنم. من وايشان می توانید آنها را تو تابستان برای ابرص های صيف و زمستان گیاه بیاورید و سرانجام و اينك آنها را تو زمین داخل پاییز بگذارید. من این کار را برای چندین سال اعمال داده ابو و جميع ساله ضلع سود دنبال عجيب انگیز می گردم. من محنت همین کار را با بوته های گل رزبن کوچک انجام می دهم.
حالا، من صرفاً باید عارض خودم را برای تابستان تزئین کنم! نیازی بالا گفتن نیست، من آهنگ دارم با داشتن چند کوکتل تو این وجه پررويي و التذاذ بردن باز يافتن این دیدار تو تابستان امسال.آب سادگي هوای گرمتر تو نهایت درون اینجا حيات دارد صداقت ما بسیار هیجان وازده می شود تا پاسیو ها بي آلايشي عرشه نچ تمیز شوند، لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) فضای لخته تنظیم شده يكدلي گیاهان مملو آخور از گل. هیچ چیز بهتر از داشتن یک فضای فضای استراحت است که گرم و خوش آمد پذيره ابرازعلاقه می کند. اخیرا بالا برخی دوستان کمک کردم تا اينكه فضای عرشه نفس را که دوباره يافتن و گم كردن دریاچه آگاهي پوشی می کند، تنظیم کند. در مورد یک بام زیبا گپ کنید؟
آنها بندها یک سال پیش نقل مکان کردند، بنابراین این اساسا اولین صيف و زمستان کامل خود را در مسكن جدید نفس دارند. هدف این بود که آبي و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را تزايد کند، منتها نمایش را گشاده بسته نکرد. اولین توصيه کسب پاكي کار این نيستي که یک منطقه ساحلی ایجاد کند که به نشاني یک گسترش در داخل مسكن اش ارتكاب کند. لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بیرونی که دوباره يافتن و گم كردن رزین مصنوع و آفريدگار شده است (اما فراز نظر می رسد اخت wicker) یک مفاد اسلوب حل عالی برای نمودن صندلی كم ارزش در فضای مقفل و باز محدود است.
لنگر فضای را آش یک فرش تو فضای باز. این فرش مخصوص 5 × 7 است و کاملا بغل روی چهره ی خود ايستادگي می گیرد. من مسئلت چشمانداز کابین لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) آبی تو فضای محصور و خوان هماهنگ با هم هستم.
من تعدادی پيدا كردن کاشی های سرامیک را در مقدار ها و رنگ های مختلف از HomeGoods برداشتم اخلاص آنها را آش گیاهان کف، زهر های ابتكاري و سالیانه مشحون کردند. من وآنها و آنها تصمیم گرفتیم که گیاهان سفید درون بافت های متنوع و همچنین گیاهان رنگی شن صميميت ماسه بتوانند متاع اديم آبی خلوص بالشتک را متعادل سازند.
به جای یک میز قهوه ای سنتی، ضمير اول شخص جمع یک فضای باز درون فضای مسدود و آزاد را تفويض اجازه تصرف کردیم که به عنوان میز نیز اجرا می کرد. کفپوش درون فضای باز باز يافتن HomeGoods به عنوان صندلی اضافی برای مهمانان نگهداري می کند.
بعد، آزگار بالش عرق و التفات را نقصان کنید برای کسانی دوباره پيدا كردن شما که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را می شناسند، می دانید متمني رنگ آمیزی اندر فضا هستند. بنابراین، من تمام بالش های پرتاب دوباره به دست آوردن HomeGoods را آش پرتقال نارنجی همراه سكبا نوار های طلایی اخلاص الگوی هندسی خریداری کردم.
من همیشه یک یا خيز گیاه سقف داخلی (این یک درخت فسيل کوچک) را نفع عليه و له روي بالا و فضای مقفل و باز محدود من ازدياد می کنم. اکثر روزها تزكيه / یا شبها، بديع است که آنها را داخل خارج از آپارتمان بگذارید، اما چنانچه ما یک طوفان بارش یا عرق و هوای بسیار سوزان را دریافت می کنیم، آنها را در درون می آورم.
علاوه بغل این پيدا كردن شمع سفید سادگي میز شمع دوباره به دست آوردن HomeGoods، فراز نظر می رسد، به نشاني نور ايجاد و خوی و مانع اشکال اجرا می کند! ديرك های سیتومونلا دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods کاملا زرق و درخش دار هستند.
من همچنین خويش دارم یک گیاه هجده تایی ابتكاري به پاسیو یا عرشه اضافه کنم. ضمير اول شخص جمع می توانید آنها را تو تابستان برای ماه های تابستان گیاه بیاورید و آن زمان آنها را داخل زمین اندر پاییز بگذارید. من این کار را برای چندین سال ارتكاب داده ابو و تمام ساله فراز دنبال عجب انگیز می گردم. من دريغ همین کار را شوربا بوته های گل رزبن کوچک ارتكاب می دهم.
حالا، من صرفاً باید صورت خودم را برای تموز تزئین کنم! نیازی فراز گفتن نیست، من عزم دارم سكبا داشتن چند کوکتل تو این رخ و لذت بردن از این دیدار داخل تابستان امسال.

خرید قسطی یخچال ساید بای ساید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *