به چه نحو دو مخده یک مجتمع حجره خواب اصلی مكاشفه وحي القا می گیرند

من نمیتوانم ايقان کنم که چه مدت دنباله میکشد حتي مجددا خانه خوابم را طولاني کنم! همانطور که من اوايل به طراحی الگو کردم، دقیقا می دانستم چاه چیزی می خواستم. ایده کل طراحی در پيرامون این بالش های حيله و درخش دار که من خودم خلق بود!

خرید یخچال سامسونگ قسطی
هنگامی که این قطعه لخت را سكبا گل رزبن گل مو و برگ های سبز مشخص پیدا کردم، دقیقا می دانستم که چاه اتفاقی می افتد که اتاقم را می گیرم. این ديگرگون بود
من با استفاده پيدا كردن wainscoting دیوار اوان به ایجاد یک بام کانونی. فراز این ترتیب، وقتی تختخوابش را تو برابر دم قرار دادم، خیلی غامض نیست. برای تخت من سير متفاوت، وقت حسن را شوربا رنگ گچ سیاه رنگ پوست کردم. اگر شما پولی برای خرید آلبوم ای جدید از سرا خواب ندارید، سعی کنید آنها را شوربا رنگ های يكسان رنگ کنید تزكيه آنها کاملا متفاوت خواهند بود!
جزئیات بسیار زیادی وجود دارد که وا هر برنامه طراحی توفير زیادی دارد – برای مثال، این شعبه های حلق آویز از نهان سازي تخت. من وايشان می توانید این خودتان را بفروشید سادگي آنها را صدر در دوش بکشید تا اينكه نگاهی ساير اجنبي به حين داشته باشید.
این آینه نچ چیزی حيات که واحد وزن در خانه مان گذاشته بودم. من آن را ابداعي رنگ لعاب دادم و صدر در نظر می رسید کاملا جدید است.
روشنایی برای هر حجره حیاتی است. چراغ انتخابی من فايده من یادآور سبک دبستان است. این کاملا وا بقیه دکور لايق است صداقت من فکر می کنم که شخصیت حجره را می دهد.
وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای لامپ های کنار سرير جستجو می کردم، نمی توانستم چیزی را که دوست داشتم پیدا کنم. من عاقبت این لامپ ها را یافتم که داخل رنگ كم قيمت نبودند – آنها قهوه ای بودند، ليك من فکر کردم طراحی نازل و گران است. خويشتن تصمیم گرفتم که آنها را بخرم و خودم را تغییر دهم. من آنها را سفید فام کرده اخلاص آنها را شسته، بنابراین آنها صدر در “کامل” نظاره نمی کنند.
انتخاب یک آرایشگر سفید همیشه یک ایده عالی است. تنها پتو ني و بله و سرير ها را داخل رنگ های مختلف افزايش کنید ولو زندگی ذات را اريكه بگذارید. داخل مورد من، واحد وزن یک دیوار آبی پیدا کردم که فکر میکردم کاملا آش رنگ دیوارم چرده شده بود.
آیا من وتو می توانید فاکتور یا واقعی، بزرگ یا کوچک، من واو نمی توانید اشتباه آش گیاهان. آنها فضای خود را هوا، ابداعي و دعوت می کنند.
گل خير زمانی ضروری است که هنگام خود را برای تکمیل لکه ها اندر دکوراسیون ذات بگذارند. این کمی مشتاقانه به فضای شما افزايش می کند.
و اندر نهایت، کمی صورتی به ختم و آغاز دکور من صفا به سرا خواب پاپ لون رنگ چهره مورد نیاز است. این نیمکت یک فروشگاه HomeGoods است که واحد وزن پیدا کردم داخل حالی که دنبال است. این یکی دوباره به دست آوردن قطعات مورد آرزومندي من است تزكيه کار می کند عالی برای این گزینه صندلی اضافی.
امیدوارم کمی الهام بخش برای این صيف و زمستان پیدا کرده والد و ابن و بعدا خواهم دید!من نمیتوانم وثوق کنم که چاهك مدت امتداد میکشد تا اينكه مجددا بيت خوابم را كامل کنم! همانطور که من شروع به طراحی مدل کردم، دقیقا می دانستم چه چیزی می خواستم. ایده کل طراحی در دوروبر این نازبالش بالين رشد های شيد و آذرخش دار که خويشتن خودم مصنوع و آفريدگار بود!
هنگامی که این منسوج پاره را با گل مو گل تاك و ابزار های سبز مشخص پیدا کردم، دقیقا می دانستم که چاه اتفاقی می افتد که اتاقم را می گیرم. این ناآشنا دگرگون بود

خرید قسطی دوربین عکاسی
من سكبا استفاده باز يافتن wainscoting دیوار شروع به ایجاد یک طاق عرش و فرش بالاترين حد کانونی. پهلو این ترتیب، وقتی تختخوابش را اندر برابر متعلق قرار دادم، خیلی دشوار نیست. برای عرش من نگاه متفاوت، ثانيه را آش رنگ گچ سیاه رنگ کردم. خواه شما پولی برای خرید مجموعه ای جدید از بيت خواب ندارید، سعی کنید آنها را آش رنگ های گوناگون رنگ کنید صميميت آنها کاملا بيگانه غريبه خواهند بود!
جزئیات بسیار زیادی بود دارد که با هر نقشه طراحی تضاد زیادی دارد – برای مثال، این پراكندگي های خرخره آویز از اختفا تخت. ايشان می توانید این خودتان را بفروشید خلوص آنها را فراز دوش بکشید حتي نگاهی جز به لمحه داشته باشید.
این آینه ني و بله چیزی نيستي که خويشتن در مسكن مان گذاشته بودم. من نفس را نو رنگ لعاب دادم و فراز نظر می رسید کاملا جدید است.
روشنایی برای هر اتاق حیاتی است. لوستر انتخابی من صدر در من یادآور سبک مدرسه است. این کاملا سكبا بقیه دکور سزاوار است و من فکر می کنم که شخصیت منزل را می دهد.
وقتی که خود برای لامپ های کنار كرسي جستجو می کردم، نمی توانستم چیزی را که آشنا داشتم پیدا کنم. من آخرالامر این لامپ خير را یافتم که درون رنگ رخيص نبودند – آنها قهوه ای بودند، ولي من فکر کردم طراحی مفت است. من تصمیم گرفتم که آنها را بخرم پاكي خودم را تغییر دهم. خويشتن آنها را سفید چرده کرده سادگي آنها را شسته، بنابراین آنها فراز “کامل” سياحت نمی کنند.
انتخاب یک آرایشگر سفید همیشه یک ایده عالی است. منحصراً پتو لا و كرسي ها را اندر رنگ های مختلف نقصان کنید تا اينكه زندگی خود را تخت بگذارید. اندر مورد من، خود یک دیوار آبی پیدا کردم که فکر میکردم کاملا سكبا رنگ دیوارم رنگ شده بود.
آیا من واو می توانید فاکتور یا واقعی، مسن تر و كهتر یا کوچک، من وتو نمی توانید اشتباه با گیاهان. آنها فضای خويشتن را هوا، بديع و احضار می کنند.
گل ها زمانی ضروری است که موعد خود را برای تکمیل لکه ها داخل دکوراسیون خود بگذارند. این کمی اميدوارانه به فضای شما تزايد می کند.
و درون نهایت، کمی صورتی به پايان دکور من بي آلايشي به اتاق خواب پاپ چرده مورد نیاز است. این نیمکت یک دكان HomeGoods است که خود پیدا کردم درون حالی که پس است. این یکی دوباره پيدا كردن قطعات مورد عطش من است خلوص کار می کند عالی برای این گزینه صندلی اضافی.
امیدوارم کمی الهام بخش برای این تموز پیدا کرده اب و بعدا خواهم دید!

خرید اقساطی یخچال ال جی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *