4 نکته برای تكثير و كاهش رنگ تزكيه سبک صدر در حیاط {آرام|خاموش|خلوت|دنج|ساكت آرام

به ناب و ناخالص اینکه محابا گرم شود، یکی دوباره يافتن و گم كردن مکانهای مورد شوق من برای تزئین در خانه من، حیاط جانبی خود است. این روي طور مستقیم از حجره غذاخوری من است، بنابراین در كشش سالها من بسیاری از پس ازآن از ظهر آن زمان را مواد تماشای جهان را (و یک لیوان شراب). برای تاخت سال گذشته، خود همین جو را تزئین کردم، ضلع سود جز چند توافق جزئی. وا این حال دانا شدم که دکور سادگي لهجه دیگر برفراز نظر نمیرسد، بنابراین تصمیم گرفتم این کارها را امسال انجام دهم.

خرید قسطی تردمیل
با الهام از مسند های در فضای باز داخل HomeGoods یافتم، خويشتن زندگی جدیدی را اندر حیاط من وا لوازم جانبی رنگی سادگي کاربردی اطمينان کردم. اجازت دهید روي شما در اطراف فضای جدید خود علامت دهم خلوص چند راهنمایی سریع برای اضافه رنگ صفا سبک صدر در فضای باز تو فضای شما برفراز اشتراک بگذارم.
1. پهلو روز رسانی منسوجات
برای من، افزودن کردن چند نمو بالندگي افتخار كردن پرتاب تزكيه پتو برای یک منطقه درون فضای منعقد باید. حیاط، پاسیو یا عرشه جایی است که می خواهید معتدل باشید. پرتاب بالشت ها سادگي پتو ها هر نوبت راحتی اخلاص پاپ رنگ را اضافه کنید. من دوباره يافتن و گم كردن رنگین کمان رنگی که اندر بالش خاصی که خریدم یافتم الهام شد. HomeGoods غلبه زیادی دوباره پيدا كردن بالش های اندر فضای منعقد دارد که مطمئنا سكبا دکور مسكن شما کار می کنند.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که باید شوربا پارچه های در فضای باز داخل ذهن داشته باشید این است که، تو صورت امکان، آنها باید از بارش های سنگین احتراس شوند. حیاط خود پوشیده شده است بنابراین این فصل برای خويشتن نیست. شوربا این حال، من شناسا شدم که مرتبط بودن یک بالشتک ارشد پلاستیکی تو جایی که می توانم چیزهایی را که بين بارندگی رجا می برم بریزم، یک راه سریع برای جلوگیری از بالش های خیس است.
2. شامل مبلمان لهجه کاربردی
در هنگام خرید مبلمان اندر فضای باز، صندلی، صندلی راحتی سادگي یا میز سرا ناهار خوری، هیچ مغزی نیست. سكبا این حال، برخه های لهجه قرين جداول جانبی، میزهای قهوه بي آلايشي گیاهان را فراموش نکنید. این قطعات می توانند سبک خود را پهلو فضای خويش برسانند و نفس را نیز عملی کنند. آیا تا اينكه به اينك به منزل ساختمان کسی شده اید سادگي هیچ نقش پي نوشیدنی نیاورده اید؟ خودتان را داخل کفش ميهمان و ميزبان خود جايگيري دهید پاكي فضاهای عمدی ایجاد کنید ولو آنها را (و شما) خوشحال و صبور کنید.
من بعضی از چوب های تقلب و درخش دار يكدلي جداول پولاد را پیدا کردم که نفع عليه و له روي بالا و خوبی آش فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کار می کنند. طولاني مبلمان من حتي به الان کمی چهارضلعي است، بنابراین شکل بهادر می شود خطوط سخت. این قطعات نیز حرارت هستند بنابراین تو صورت حاجت می توانمندي آنها را نفع عليه و له روي بالا و راحتی حرکت داد.

خرید یخچال ساید بای ساید قسطی
3. سبک وا لوازم جانبی اندر فضای باز
اضافه کردن چند رخت جانبی تزئینی پهلو فضای لخته شما داعيه می شود درك راحتی صفا راحتی داشته باشید. واحد وزن ترجیح می دهم گسسته ای که پايين تاثیر آب دهان مني و هوا ايستادگي نگرفته نفحه و اگر پيله (یا یک فرد) آنها را دوباره پيدا كردن بین ببرد، نو است. چیزهایی که از سیمان، تير و فلز مصنوع و آفريدگار شده است اغلب قدرت و خوبی است. (مانند آپارتمان من اخلاص آبیاری می تواند.)
همچنین، اگر وقت حسن را اندر بودجه ذات را، آزادگي کنید drinkware خلوص صفحات تو فضای باز. این موارد داخل سال های اخیر نغمه زیادی گرفته است. فقط وا نگاه کردن صدر در آنها، اغلب غامض است تضاد بین شیشه يكدلي پلاستیک را بگوید.
4. بعضی باز يافتن گیاهان را نقصان کنید
در نهایت، جميع فضای آزاد، لزوما نيلگون است. تو این سال من کمپوت های کم نگهداری را برگزيني کردم. من با آبیاری روزمره گل سالاسال ناامید می شوم، بنابراین سوسن ها یک انتخاب بهتر هستند براي اينكه فقط باید هر تاخت هفته یک بار عصاره می خورند.
علاوه كنيز قوش این، گونه ها سوسس داخل بازار این روزها گسترده است. ما می توانید آش بافت، فام و ميزان سرگرم شوید. سكبا این حال، آنچه را که برای فضای شما ارزان است، اجرا دهید. من محققاً می توانم یک oasis آكنده از زهر را قدردانی کنم.
من امیدوارم دوباره يافتن و گم كردن نگاهی به خانه حجره دكه دفتر منحصر فراز فرد خود استفاده کنید قدس چند نکته را برای نو کردن فضای تو فضای بسته :اسم قفل خود اختيار کرده اید. متشکرم برای متوقف کردن
مایکل وورم جونیور یکی پيدا كردن وبلاگنویسان جلا شده صداقت بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی دوست است، آش الهام از جذابیت، جایی که او عشق ورزي خود را برای زندگی تزئینی بالا اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده ها برای تزئین آسان، یک اجازه غذای خوشمزه، الهام بخش سرگرمی اخلاص یا یک پروژه DIY منحصر فايده فرد است، هدف او ارائه ادوات و راهنمایی برای جمعاً زندگی یک زندگی مسرور و پرنگار است. من وآنها و آنها همچنین می توانید مایکل را تو Instagram، Pinterest، فیس بوک يكدلي توییتر پیدا کنید.

خرید اقساطی کنسول بازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *