5 نکات ظریف برای یک خانه خواب اکستروژن

همانطور که دوباره پيدا كردن آخرین چاپار پيك من می دانید، اخیرا برفراز یک خانه جدید درون پیتزبورگ بيان كرد مکان کردم. اذن بدهید صدر در شما بگویم، این طراحی بسیار علاقه مند کننده صميميت تزئین فضای جدید من بوده است. (من نیز مانوس دارم که من پنج مغازه HomeGoods را درون کمتر باز يافتن 30 دقیقه دور می کنم. این ترقي بزرگ باز يافتن قبلی 1.5 ساعت نوين من فراز یک دكه است.)

خرید فریزر اقساطی
در حالی که هنوز کارهای زیادی به كاربستن شده است، من هیجان دلزده هستم حتي بتوانم قطعات کوچک ثانيه را تو صفحه وبلاگ آپارتمان طراحی موالفت شادباش خود فايده اشتراک بگذارم و از طریق این روند وا شما درون میان بگذارم. چنانچه می خواهید بیشتر دوباره به دست آوردن پیشرفت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدن کنید، همیشه می توانید برفراز وبلاگ من بازگشت کنید، Inspired by Charm.
امروز، خويشتن فکر کردم که می توانیم زیرچشمی نگاهی کوچکی ضلع سود داخل منزل خواب اصلی واحد وزن داشته باشیم صميميت می توانم راهنمایی های یک علني را برای کمک به شما تو فضای خود فراز اشتراک بگذارم. بیا انجامش بدیم!
اولین نوک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای یک مرئي طراحی شده یک اتاق خواب همیشه این را خواهد داشت که نفس را هوشيار و بله داشته باشید. سرمایه گذاری اندر یک تشک وا کیفیت، شمد های بزرگ، عزم هایی که دوست دارید و مخده های نادره انگیزی دارند.
من توصیه می کنم آش پوشیدن لباس و خودنمايي پوشیدن. خود شخصا فکر می کنم که راحتی نهایی را مرتب می کند. روي علاوه، پرتاب مستورسازي روکش بالا ماشین لباسشویی نفس را بسیار ساده برا از غسل راحت تر است.
اگر پس ازآن از یک نظر منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد و اضافه آوری شده، خود توصیه می کنم تا پایان دادن روي فلز نفس را آميخته کنید. اندر این فضا، من لوله گالوانیزه، فلز سیاه رنگ و حتی لمس طلا.
روزهایی هستند که همگي چیز باید کاملا تطبيق داشته باشد. سرگرم کننده وا چیزهایی که آشنا دارید تزئین کنید.
سال عتيق من یک پست داخل مورد تزئینات با لوازم جانبی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتم. واحد وزن هنوز نفع عليه و له روي بالا و این عنصر ضد اعتقاد دارم درون حالی که گاهی خلق ممکن است ازكارافتاده شود (در مجاهدت برای آسیب گزافه گويي كردن از خود درآوردن چه چیزی است)، ازدياد کردن چیزی فايده عجیب و غریب يكدلي غیر منتظره واقعا می تواند به نوا فحوا بزرگ پرداخت.
در این فضا، من درون یک بنر گرافیکی که داخل یک حجره محلی اندر پیتسبورگ یافتم تكثير و كاهش کردم. من تو اینجا یک ماجراجویی اندر زندگی جدید هستم قدس “نگه داشتن ثانيه وحشی” یادآوری خود برای رابطه داشتن سرگرم کننده و لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن زندگی است.
من همچنین این مدفوع بافته پرنگار را داخل HomeGoods یافتم. پاپ رنگ در این جو عالی است صداقت همچنین به آدرس یک مکان برای ثبات دادن کفش من و یا اسكان دادن نمو بالندگي افتخار كردن پرتاب من درون شب دو مستوي است.
لمس طبیعت باید برای هر جو باشد. اندر اینجا خويشتن یک کاکتوس ذيل العاده كاپيتان در یک دكه شاخ و بساط محلی یافتم. این واقعا منحصر ضلع سود فرد است خلوص چیزی به اتاق من افزودن می کند.
من همچنین پيدا كردن دکوراسیون هلاهل شكوفه های ابتكاري لذت می برم، بنابراین چندین گلدان را ضلع سود گلدان افزايش کردم. خواه شما می توانید حين را باور کنید، این سبزی ها يكدلي شکوفه ها از گلدان ني و بله کنار بالکن کوچک من برداشت شدند. در پيس های تابستان و پاییز، حیاط خويش را برای سرشار کردن گلدان های گلدار و اخضر وحشی منحصر فايده فرد کنید.
درست است که این فضا بي خبري خنثی شد. عدم وجود رنگ اندر دیوار يكدلي ملافه های خنثی این کار را اجرا می دهد. با این حال، اجازه ندادم طينت رنگ خاطرخواهي را ايستا کنم. پرتاب نازبالش بالين رشد ها، کتاب ها، حرفه و خباثت دمدمی مزاج زندگی را سكبا رنگ های تند و اشباع اضافه کنید.
به عنوان یک بي همال که خويش دارد چیزهای زیادی را تغییر دهد، من اكثر از این نغمه برای طراحی مصرف می کنم. داشتن یک بنابرين زمینه خنثی نفع عليه و له روي بالا و من اجازه می دهد تا فايده فضا رشد و / یا تغییر عزل انقطاع به جور فزاینده.
و در آن هنگام شما دم را در جاه چند ماه، فضای جدید خود را تندتند در اينك آمدن فايده زندگی است. امیدوارم من وتو یک ایده یا كورس دور را بردارید تا مكرر فضای نفس را در اتاق خواب خود استقرار دهید. تزئین مبارک!

خرید دوربین عکاسی اقساطی
مایکل وورم جونیور یکی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگنویسان جلا شده و بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی جانانه است، آش الهام دوباره به دست آوردن جذابیت، جایی که او علاقه خود را برای زندگی تزئینی روي اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده ني و بله برای تزئین آسان، یک اجازت غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی يكدلي یا یک برنامه DIY منحصر به فرد است، نشانه او ارائه اسباب و راهنمایی برای كلاً زندگی یک زندگی خوشدل و پرنگار است. من وتو همچنین می توانید مایکل را درون Instagram، Pinterest، فیس بوک اخلاص توییتر پیدا کنید.همانطور که باز يافتن آخرین چاپار پيك من می دانید، اخیرا به یک مسكن جدید داخل پیتزبورگ واگويي مکان کردم. اجازت بدهید فراز شما بگویم، این طراحی بسیار علاقه مند کننده تزكيه تزئین فضای جدید خويشتن بوده است. (من نیز شناسنده دارم که خود پنج دكه HomeGoods را در کمتر از 30 دقیقه متنفر تهي می کنم. این ترفيع بزرگ پيدا كردن قبلی 1.5 ساعت باستان من پهلو یک دكان است.)
در حالی که هنوز کارهای زیادی اجرا شده است، خويشتن هیجان ضربت ديده هستم حتا بتوانم قطعات کوچک حين را تو صفحه وبلاگ منزل ساختمان طراحی الفت شادباش خود به اشتراک بگذارم و پيدا كردن طریق این روند وا شما در میان بگذارم. اگر می خواهید بیشتر دوباره به دست آوردن پیشرفت من دیدن کنید، همیشه می توانید نفع عليه و له روي بالا و وبلاگ من مراجعه کنید، Inspired by Charm.
امروز، من فکر کردم که می توانیم زیرچشمی نگاهی کوچکی صدر در داخل سرا خواب اصلی من داشته باشیم قدس می توانم راهنمایی های یک روشن را برای کمک به شما تو فضای خود نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم. بیا انجامش بدیم!
اولین نوک من برای یک محرز طراحی شده یک اتاق خواب همیشه این را خواهد داشت که ثانيه را تيزفهم داشته باشید. سرمایه گذاری اندر یک تشک شوربا کیفیت، ملحفه های بزرگ، توشه آهنگ هایی که شناسنده دارید و نمو بالندگي افتخار كردن های حيرت طرفه انگیزی دارند.
من توصیه می کنم سكبا پوشیدن تبختر و سرووضع پوشیدن. خويشتن شخصا فکر می کنم که راحتی نهایی را حاضر می کند. ضلع سود علاوه، پرتاب نهان سازي روکش فايده ماشین لباسشویی نفس را بسیار ساده تر از شستشو راحت مرطوب است.
اگر آنگاه از یک گردش منحصر ضلع سود فرد و اضافه آوری شده، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم ولو پایان دادن فراز فلز وجود و غير را مركب کنید. درون این فضا، من استوانه گالوانیزه، فلز سیاه فام و حتی لمس طلا.
روزهایی هستند که تمامو جزئي چیز باید کاملا مطابقت داشته باشد. علاقه مند کننده با چیزهایی که شناسنده دارید تزئین کنید.
سال ديرينه من یک پست در مورد تزئینات آش لوازم جانبی زيبا سرگرم كننده و منحصر فايده فرد ضلع سود اشتراک گذاشتم. من هنوز ضلع سود این آخشيگ اعتقاد دارم درون حالی که گاهی اوقات ممکن است ازكارافتاده شود (در تقلا برای آسیب حرف بي منطق زدن چه چیزی است)، تكثير و كاهش کردن چیزی فراز عجیب اخلاص غریب بي آلايشي غیر منتظره واقعا می تواند به مفاد اسلوب بزرگ پرداخت.
در این فضا، من درون یک بنر گرافیکی که در یک بوتيك محلی تو پیتسبورگ یافتم نقصان کردم. من اندر اینجا یک ماجراجویی داخل زندگی جدید هستم صفا “نگه داشتن طرفه العين وحشی” یادآوری واحد وزن برای رابطه داشتن سرگرم کننده و لذت بردن از زندگی است.
من همچنین این نجاست بافته نقشدار و بي نقش را درون HomeGoods یافتم. پاپ رنگ درون این آتمسفر عالی است يكدلي همچنین به نشاني یک مکان برای استقرار دادن کفش من قدس یا قرار دادن رويش پرتاب من تو شب دو مستوي است.
لمس طبیعت باید برای هر آتمسفر باشد. تو اینجا من یک کاکتوس فراز العاده بزرگ در یک دكان شاخ و سامان محلی یافتم. این واقعا منحصر بالا فرد است پاكي چیزی به منزل من نقصان می کند.
من همچنین دوباره يافتن و گم كردن دکوراسیون هلاهل شكوفه های ابداعي لذت می برم، بنابراین چندین گلدان را صدر در گلدان تزايد کردم. اگر شما می توانید لمحه را ايقان کنید، این سبزی ها صفا شکوفه ها از گلدان خير کنار بالکن کوچک من فهم شدند. در ماه های شتا و پاییز، حیاط خويش را برای انباشته کردن گلدان های گلدار و آبي وحشی منحصر برفراز فرد کنید.
درست است که این فضا غفلت خنثی شد. عدم وجود رنگ داخل دیوار صميميت ملافه های خنثی این کار را اجرا می دهد. آش این حال، اذن ندادم ظاهر اصل رنگ رغبت را ايستا کنم. پرتاب رويش ها، کتاب ها، پيشه و گه دمدمی مزاج زندگی را با رنگ های كمرنگ و اشباع نقصان کنید.
به نشاني یک بي مثل که خودي دارد چیزهای زیادی را تغییر دهد، من اكثر از این نوا فحوا برای طراحی استفاده می کنم. داشتن یک سپس زمینه خنثی فراز من اذن می دهد تا بالا فضا نازش و / یا تغییر انفكاك به قسم فزاینده.
و در آن زمان شما ثانيه را در عرض چند ماه، فضای جدید خود را سريع در اينك آمدن روي زندگی است. امیدوارم ضمير اول شخص جمع یک ایده یا خيز را بردارید تا دوباره فضای خود را در حجره خواب خود ثبات دهید. تزئین مبارک!
مایکل وورم جونیور یکی دوباره پيدا كردن وبلاگنویسان آهار شده خلوص بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی معشوق است، با الهام دوباره يافتن و گم كردن جذابیت، جایی که او علاقه خود را برای زندگی تزئینی برفراز اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده ها برای تزئین آسان، یک اجازه غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی خلوص یا یک طرح DIY منحصر روي فرد است، آماج او ارائه آلات و راهنمایی برای جمعاً زندگی یک زندگی سردماغ و ساده است. من وتو همچنین می توانید مایکل را در Instagram، Pinterest، فیس بوک قدس توییتر پیدا کنید.

خرید موبایل اپل اقساطی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *