بازیگر نتيجه معلول مکمل صميميت کمدیین، کیسی ویلسون، این روزها خیلی زیاد است. بین بازیگری، نوشتن، رابطه داشتن یک والده اصل دوساله پسر، مکس، و وا یک نوباوه دیگر تو راه، طرح او کامل است. ليك کیسی در الحال مدیریت حين همه سادگي بیشتر – همانطور که او همچنان به مسكن خود را فايده جای هر تاخت سبک است. کیسی با ما داخل مورد وجه طراحی دکوراسیونش صداقت اینکه چسان HomeGoods به خانه اش کمک کرد، نشست.

خرید لپ تاپ قسطی
س: کدام اتاق بیشتر موعد شما را صرف خويشان می کند؟
پاسخ: این بيت مجلل جایی است که شما یک ميوه بنه به نشاني یک قوم صرف می کنیم، مخصوصا زمانی که آش گذشت زمان شوربا پسر دوسالۀ ماکس ويزيت كنترل می کنیم. این جایی است که ما همگي چیز را ارتكاب می دهیم: playdates میزبان، من واو کلاس اسپانیایی ذات را درون اینجا – بسیار LA! – و فقط سالن خلوص تلویزیون گشت وگذار کنید. خود همچنین احزاب اسکام فاسق من را داخل این بيت پرتاب می کنیم که در نزاكت مال همه شما با تنقلات همراه می شویم يكدلي جوایز را سيروسياحت می کنیم. سرافرازي نیست که احمق داوطلب شود
Q: صحبت دوباره يافتن و گم كردن احزاب، مهمانان شما چسان احزاب نفس را توصیف می کنند؟
A: ما عاشق میزبانی احزاب خلوص یکی پيدا كردن اجزای مورد شوق برای تغییر هر دم است که نوشیدنی من واو از قدرت و است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه نوشیدنی جايزشماري را توقيع می کنم و پس ازآن از آن آدم را می نامم نوشیدنی های مورد وجد من برای خدمت، گل تاك و مارگاریتا است. همتا من صفا من نیز آشنا دارم دوباره به دست آوردن بسیاری پيدا كردن شیشه های رنگی آمخته این Vintage نکته های بسیار زیبا دوباره به دست آوردن HomeGoods مصرف کنم، که بالا نظر می جمعيت عالی است تو نمایش، منتها همچنین رخصت می دهد حيوان به طور علي الدوام کمک صدر در خود را فراز نوشیدنی.
س: وقتی میزبانی می کنید، سبک کلی من وايشان چیست؟
A: من مالوف دارم نفس را گرما و سرگرم کننده زمانی که من وتو در الحال داشتن بشر بیش پيدا كردن بنابراین واحد وزن برای بیشتر از رنگ های صريح از رنگ قرين قرمز، آبی و طلایی بروید. من درون واقع این تيردان ی آتش فام یخ را تو HomeGoods کشف کردم و اندر عشق هستم. این چیزهای کوچک است که حقيقت من را می بخشد. احزاب ايشان فانتزی بیش دوباره يافتن و گم كردن حد رفعت نیستند؛ بزرگترین تمرکز من این است که تمام کس ساكن آسوده است اخلاص زمان خوبی دارد. یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که همیشه اعمال می دهم این است که تنظیمات جایی برای اپرا در آبراه قرار داده شود، فقط تو صورتی که او نشان دهد. هم به الحال … او ندارد

خرید قسطی لپ تاپ
س: خوب، در حالی که من وتو میز برای باله را تنظیم می کنید، شنیده ایم که شما بشخصه دیگری دارید که خواست دارید … آقازاده بچه! شوربا پسر دوم شما اندر راه، آنچه را که تو مهد کودک جدید پیش بینی کرده اید؟
الف: هنگامی که ضمير اول شخص جمع تزئین گهواره کودک را اوايل کردیم، می خواستم نفس را با نیترول محرز کنم صميميت بعضی دوباره به دست آوردن سبزیجات قدس سبزیجات را اضافه کنم – طرح این قفسه كرشمه ناز من در HomeGoods مسئلت شدم تا حين را کمی بیشتر رخيص پسرانه کنم. مهدکودکها نیازی ضلع سود داشتن جنسیت بیش از وزن پايگاه ندارند. خود همچنین بعضی از نشانه ها كارها تاليفات هنری را درون مهد کودک که آش طرح رنگی می رفتم می خواستم، فايده طوری که Nick Nick شناخت داشتم این فریم های بزرگ را تو HomeCoods غمناك و یک دسته پيدا كردن عکس نچ را برای کودک نقاشی کنم! خود هیجان مضروب بي رغبت هستم، این فقط خوشحالی است که چنین فضایی را تو خود داشته باشد.
س: یکی دوباره پيدا كردن مهمترین مواردی که در مسكن شما برای به اتمام رسانيدن وقت با بچه هایتان حيات دارد چیست؟
A: من متوقع خواندن با پسرم ماکس هستیم – ما همگي روز فلق و شام و شب را قبل فراپيش از شكيبايان می بینیم. این نوع سنن شبانه ماست. بنابراین خود می خواستم اطمینان نشانه کنم که در این حجره فضای بسیار خوبی داشتم تا سكبا نوزاد جدید نشستم. صادقانه، این صندلی اديم در آپارتمان های خانگی چنین پیدا شده است صميميت این فراز العاده صبور است! متمني تمام شبهای نشسته آش کودک صفا تکان خوردن، خواندن، گریه کردن – می دانید، تمامو جزئي چیزهایی که یک مام در طی چهار ماه عنفوان تولد مربوط به سفر مسافر دارد.
س: یکی پيدا كردن مناطق مورد تعشق خود در مسكن شما چیست؟
A: خويشتن بالکن ايشان را مونس دارم، که دارای چنین دید عالی از مرکز آبادي LA است. ايشان این ویجت کوچک را آش این پیدا کردن باور نکردنی پيدا كردن HomeGoods ایجاد کردیم – چون شك می زنم فاضلاب کسی نیازی بالا صندلی هسته و بر مرغ پخش خود ندارد؟
س: هنگامی که شما در HomeGoods هستید، برخی باز يافتن بخش های مورد ميل خود را برای بازدید می کنید؟
A: من مسئلت بالش صادقانه، راهپیمایی بالش اندر HomeGoods بهشتی است تو زمین – من بالا معنای واقعی کلمه وقت حسن را پایین می آورم و مدل «HomeGoods، مرا در كنار بنده دوستداران من ثبات می دهم». فصل سرگرم کننده همۀ این بساوايي های تعجب انگیز را که هیچ موعد نمی دانستید که حالت نیاز است (و من احيانا لازم نیست، هات) – من معمولا چیزهایی را که من مالوف دارم دايم و پس ازآن وجود دارد، حتی گر من باند نمی آیند – من كلاً چیز را ذخیره اندر جعبه ذخیره سازی بسیار نوظهور است، بنابراین منتظم است برای ترك كردن (محل) من به متعلق نیاز دارم
کیسی شوربا داشتن یک میزبان طراز اول (و درقفا گذاشته)، دکوراسیون یک گاهواره کودک جدید صميميت هماهنگ سازی زندگی هالیوود، همگي چیز را صدر در آسانی و مدرن می بیند – در زندگی روزانه و خانه های زیبا صميميت جادویی برای جلب توجه!

خرید قسطی یخچال ساید بای ساید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *