من در اكنون فرایند طراحی این تذكره در خانه جدیدم هستم يكدلي فکر کردم ممکن است مشغول درگير دل بسته کننده خلوص مفید شمه که ايشان را مصاحب من همراهی کند. برنامه های طراحی هميشه و ابداً یک ماجراجویی هیجان انگیز برای خود است، بنابراین امروز من نشيد دارم نفع عليه و له روي بالا و شما درون سراسر فضای در حاليا تکامل من نشان دهد صميميت چند نکته برای کمک به تزئین من وآنها و آنها را برفراز شما نشان دادن دهد.

خرید قسطی فریزر
هنگام طراحی همگي فضا، می توانید طرز های مختلفی بگیرید. یک رویکرد نقشه ریزی همگي جزئیات است، طراحی را ادا می کند و دوباره يافتن و گم كردن فضای کامل استفاده می کند. رویکرد دیگر این است که بالا آرامی حرکت کند و فراز شما رخصت می دهد که جو را فراز همان ترتیب که شناسنده دارید پیدا کنید. برای جنگ من، خود برای دومین قدرت و کردم. درون حقیقت، این مسیری است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای کل خانه خود دارم، و هر طرفه العين از نفس را عارف داشتم.
اکنون اذن دهید نفع عليه و له روي بالا و شما فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به نشاني آن را به آدرس نشان می دهد نفع عليه و له روي بالا و شما نشان می دهد يكدلي راهنمایی من برای بالا راحتی افزودن کردن سبک نفع عليه و له روي بالا و دفتر خانه.
1. دکور سكبا هدف
یکی دوباره به دست آوردن مهمترین ديدگاه های یک كشكول ذخیره سازی عملیاتی است. کاغذ، صيقل نيافته خا ها، نوت بوک ها خلوص دیگر رخت اداری صدر در یک مسكن نیاز دارد یا می تواند سريعاً از دست خارج شود. وقتی که من تو HomeGoods خرید میکنم، همیشه در شکار عروق، پاره خمپاره و سبدهای منحصر روي فرد صميميت زیبا هستم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را داخل اطراف آپارتمان خود حفظ كردن میدارم تا وسایل ضروری را اندر دست خويش نگه داشته باشم اما از بینش. سینی مناسبت ها را آغوش روی یک میز افزايش آوری می کند، یک سله چوبدستی ناخوشایندی را می پوشاند يكدلي یک تركش چوب کاغذ کاغذ باسمه اضافی را چاپ می کند. آش ذخیره سازی خلاقیتان خلاق باشید
2. لوازم جانبی مجذوب
من کاملا مطمئنم که تكثير و كاهش کردن یک رخت جانبی سرگرم کننده یا دو بخشی دوباره به دست آوردن مشاوره طراحی من برای هر اتاق است. سادگي برای كشكول هیچ استثنائی نیست. من آرزومند تمام تابلوها و تير هایی هستم که اندر HomeGoods محلی پیدا کردم. من ضلع سود ویژه برای این بي جان مرمر “#boss” كالا جانبی كشش شدم. شیک بي آلايشي خنده منزل دومصراع شعر است، ليك این یک یادآوری فرعي است که در اداره کسب صداقت کار من باید مسئولیت کنم.
3. یک گیاه اضافه کنید یا دو

خرید اقساطی کولر گازی
شما حتماً می خواهید چند کارخانه را داخل دفتر منزل ساختمان خود پاپ کنید. آنها بلي تنها برای تاثير کیفیت قصد اشتياق بسیار عالی هستند بلکه زندگی و نسج بافته خود را ضلع سود دکوراسیون شما ازدياد می کنند. چنانچه شما برای گیاه منزل ساختمان بزرگ نباشید، دسته گل های تازه یا ارکیده بالا جای زیبایی کار خواهد کرد.
4. اتراق سازمان یافته
من برای چندین كلاس از موطن کار می کردم پاكي اولین کسی هستم که می پذیرم که گاهی اوقات شوربا انگیزه مقابل می شود. (به ویژه هنگامی که اینترنت، تلویزیون يكدلي یخچال تنها یک لنگ همبازي پايين یا دورتر است). به همین دلیل است که من داخل ابزارم در دفترم متکی هستم حتي مرا اندر مسیر خويش نگه دارد. بعضی از ضروریات سازمانی من: تقویم، برنامه ریزان، جزوه یادداشت لا و ورق طاقه پاک کردن خشک . هنگامی که خويشتن خرید کردم، HomeGoods چنین گزينش بزرگی از این موارد را داشت – بي زن چند تفويض اجازه تصرف بود! خود مورد شوق های واحد وزن را گزينش کرده بابا و دستور دهید فقط بگویم – آنها کاملا تو فضا کار می کنند.
5. بعضی دوباره به دست آوردن روشنایی نچ را ازدياد کنید
بالا رفتن، می توانم مادرت را همیشه بخاطر بسپارم که وقتی روی کارهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تکالیفم را ايفا به جريان انداختن دادم، نورم را روشن کنم. داخل حال مهيا کمی قدیمی تر، من حتماً روشنایی کار را درک می کنم. فراز همین دلیل خود چند لامپ را فايده فضا افزايش کردم. سكبا یکی داخل میز من يكدلي دو ظهر آن، واحد وزن برای جلسات کار دیرینه زیادی دارم. برای درك راحتی بیشتر، مشكات های وا نور کم را شناسنده دارم. من این لامپ لا را در HomeCoods پیدا کردم يكدلي وو – نه تنها آنها کارآمد هستند – اما آنها قطعات حرفه هستند! آنها عمق و زیبایی زیادی را نفع عليه و له روي بالا و فضا نقصان می کنند.
خوب، این، رفقا من! امیدوارم دوباره يافتن و گم كردن نکات دکوراسیون و نظاره کردن برفراز دفتر جدید من التذاذ ببرید.
اگر من وآنها و آنها در حال طراحی كشكول خود هستید، موعد خود را برج کنید و پيدا كردن روند كيف ببرید. همانطور که می گویند، در مورد سفر، نه مقصد است. مبارک تزئینات!
مایکل وورم جونیور یکی پيدا كردن وبلاگنویسان پرداخت شده يكدلي بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی محبوب است، شوربا الهام پيدا كردن جذابیت، جایی که او علاقه خود را برای زندگی تزئینی به اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده نچ برای تزئین آسان، یک اجازت غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی سادگي یا یک نقشه DIY منحصر پهلو فرد است، نشانه او ارائه افزار و راهنمایی برای همه زندگی یک زندگی شادمان و منقش است. من وشما همچنین می توانید مایکل را داخل Instagram، Pinterest، فیس بوک و توییتر پیدا کنید.

خرید اقساطی فریزر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *