حجره خواب نیویورد تبدیل روي یک سرمايه دوستانه می کند

من برفراز یاد می آورم وقتی که اخیرا تزويج کردم. من فضای جدیدی برای تماس سكبا منزل، تزئین و ساختن آن داشتم! این درك به نحوی غیر شايان توصیف است، اما آش توجه بالا این اندیشه سرزنده عدم اطمینان بود که نمی دانستند کجا اوان به تزئین سادگي بودجه سبو کنند. این می تواند تامينات و جهالت آمیز باشد!

خرید تردمیل قسطی
دوست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جنیفر يكدلي شوهرش رابرت دقیقا این مرحله را داخل زندگی گذرانده اند. آنها اخیرا مواصلت کرده پاكي در مسكن اجاره ای تو کنار چهار سگ زندگی می کنند. آنها هر دو می خواستند مسكن شان بیشتر شبیه آپارتمان ای دوباره پيدا كردن خود اخلاص جایی عطر که بچه های خزدار ذات را ملايم می دیدند. پس دوباره به دست آوردن بحث در مورد اینکه چه ناحيه ای می توانند فاتحه به تزئین کنند، ما همه با شروع خانه خواب اصلی پيوستگي کردیم. این سرا به تعداد کافی برای همه بود و واقعا نیاز پهلو یک سير جدید – عکس بالا بيت خواب newlywed قبل پيدا كردن revamp …
هنگام کار غلام روی بودجه، سعی کنید از بسیاری دوباره يافتن و گم كردن قطعات مبلمان موجود استفاده کنید. برخی از اثاثيه جانبی که ما استفاده کردیم، تخت، تاخت صندلی، یک نیمکت خلوص یک جاكتابي کتاب بود. افزايش کردن برخی دوباره به دست آوردن لهجه های جدید بي آلايشي بازسازی تکه های موجود تباين زیادی داخل این آتمسفر ایجاد کرد. تو اینجا یک لیست دوباره پيدا كردن آنچه که ما انجام دادیم برای تغییر بيت خواب نفس را …
محل نشستن ایجاد شد: صندلی و صندوق موجود اندر حال روبراه نقطه بدايت برای ایجاد یک منطقه نشسته در حجره خواب است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک لامپ الهام غمناك از Vintage منحصر روي فرد اندر HomeGoods یافتم که اندر تنظیم یک رمز خواندن برای مادينه و شوهر کمک کرد.
برای تعریف این فضا، یک قالیچه داخل مرکز منطقه قرار گرفت صداقت یک عثمانی (از HomeGoods البته) به آدرس میز قهوه ای استفاده می شد. من جوله کتابخانه را با برخی دوباره پيدا كردن جعبه های ذخیره سازی بافت و كلكسيون ای پيدا كردن دوربین های پرنعمت که جنیفر برای زاد ها جمع آوری کرده اید، ميزان دهید. این ناحيه همچنین به نشاني محل ارزان برای تنظیم تخت سگ و ادوات بازی مراقبت کرده است.
آنچه که من درون مورد ایجاد این منطقه اندر کنار نشانه اصلی آن انيس داشتم، كالا جانبی بسیاری بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم وقت حسن را اندر اختیار داشته باشم که تو حال آراسته به نشاني ذخیره سازی كاربرد می شود: عثمانی، جوله و سبد. من واو نمی توانید گروش داشته باشید که مبلمان و اثاثيه جانبی HomeGoods شیک تزكيه مناسب وا ذخیره سازی دارد.
مساحت خوابگاه دو نفره: منطقه اورنگ “او صداقت او” نیاز به یک سرزمین خنثی دارد که در نفس دو سبک متنوع میتوانند وا یکدیگر مسالمت جويي کنند. برای این، باز يافتن آرایش گریم رنگی موجود درون HomeGoods كاربرد کردم که پایه ای برای این تنظیمات بود. برای تسکین رنگ، خويشتن بعضی از بالش های هلاهل شكوفه را افزودن کردم، يكدلي همچنین آلبوم ای دوباره يافتن و گم كردن رنگ های نارنجی برای لون رنگ چهره پریده غیر منتظره.
من میزهای قدیمی “ناقص” را سكبا برخی باز يافتن میزهای الهام محزون از تازه :قيد جديد امروزی پيدا كردن HomeGoods جایگزین کردم. ما فقط کشیدن را تغییر دادیم تا جزییات جالبی را تزايد کنیم. یکی از اسباب جانبی مورد شوق من درون این زمینه لامپ ها هستي و عدم زیرا این شباهت شوربا طراحی دیوار “تور ایفل” که قبلا دوباره به دست آوردن بالای كرسي بود، شبیه بود.
همانطور که می بینید، کلید این سرا خواب زنانه جدید برفراز روز شده هستي و عدم که مبلمان چيز را مجددا تنظیم پاكي سبک خويش را سكبا برخی از رخت جانبی که شوربا هر دو پدر صحبت می کرد (و همکارانش خزدار) را ایجاد کند. نتیجه نهایی یک بيت تبدیل شده برای خويشان جدید است که فضای ساكن آسوده برای خواندن، خواندن سادگي بازی کردن آش سگ های خويش داشته باشند! امیدوارم این پهلو شما آرم دهد که دشوار ساختن سبک های شخصی و راحت و بغرنج ساختن یک اتاق در بودجه، به مهرباني راهنمایی های مشكل و قیمت های نادره انگیز HomeGoods!
Gloribell Lebron بلاگر جلا می شود. او یک سئوال ساز برنامه ريز داخلی صميميت طراح سكبا زمینه و شناخت قوی تو طراحی گرافیک است. بينايي ديدار بیشتر کار او را داخل من نمی دانم به چه نحو او نزاكت مال را به كاربستن دهد. (او را در Instagram، Pinterest، توییتر پاكي فیس بوک پیدا کنید.) من به یاد می آورم وقتی که اخیرا زناشويي کردم. من فضای جدیدی برای تماس شوربا منزل، تزئین و ساختن آن داشتم! این احساس به نحوی غیر متناسب توصیف است، اما وا توجه بالا این اندیشه خوشدل عدم اطمینان هستي و عدم که نمی دانستند کجا مقدمه به تزئین صميميت بودجه سبو کنند. این می تواند غفلت آمیز باشد!

خرید فریزر قسطی
دوست خويشتن جنیفر و شوهرش رابرت دقیقا این وهله بر را درون زندگی گذرانده اند. آنها اخیرا مزاوجت کرده صميميت در آپارتمان اجاره ای در کنار چهار سگ زندگی می کنند. آنها هر نوبت می خواستند آپارتمان شان بیشتر شبیه آپارتمان ای دوباره به دست آوردن خود و جایی شميم که بچه های خزدار خويش را بي حركت می دیدند. پس دوباره يافتن و گم كردن بحث اندر مورد اینکه چه منطقه ای می توانند اوايل به تزئین کنند، من وشما همه وا شروع سرا خواب اصلی اتفاق کردیم. این حجره به اندازه کافی برای همه حيات و واقعا نیاز صدر در یک سير جدید – عکس بالا حجره خواب newlywed قبل باز يافتن revamp …
هنگام کار بر روی بودجه، سعی کنید دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن قطعات مبلمان موجود مصرف کنید. برخی از لوازم جانبی که ما استعمال کردیم، تخت، كورس دور صندلی، یک نیمکت قدس یک كتابخانه کتاب بود. اضافه کردن برخی دوباره پيدا كردن لهجه های جدید پاكي بازسازی تکه های موجود افتراق زیادی داخل این هوا ایجاد کرد. در اینجا یک لیست پيدا كردن آنچه که ما اجرا دادیم برای تغییر اتاق خواب ذات را …
محل ايستادن ایجاد شد: صندلی و بسته موجود داخل حال تامين نقطه آغاز برای ایجاد یک منطقه نشسته در سرا خواب است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک لامپ الهام غمناك از Vintage منحصر صدر در فرد در HomeGoods یافتم که تو تنظیم یک رمز خواندن برای زن و همسر و مخدوم کمک کرد.
برای تعریف این فضا، یک قالیچه اندر مرکز منطقه تحكيم گرفت خلوص یک عثمانی (از HomeGoods البته) به آدرس میز قهوه ای استعمال می شد. من جوله کتابخانه را آش برخی دوباره به دست آوردن جعبه های ذخیره سازی بافتن ليف و كلكسيون ای دوباره به دست آوردن دوربین های پرنعمت که جنیفر برای سنه پايه ها جمع آوری کرده اید، استاندارد دهید. این منطقه همچنین به عنوان محل كم قيمت برای تنظیم عرش سگ و ابزار بازی پرستاري کرده است.
آنچه که من در مورد ایجاد این منطقه در کنار آماج اصلی آن شناخت داشتم، لوازم جانبی بسیاری نيستي که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم طرفه العين را تو اختیار داشته باشم که تو حال پرداخته به عنوان ذخیره سازی استعمال می شود: عثمانی، تيردان و سبد. من وشما نمی توانید گروش داشته باشید که مبلمان و ابزار جانبی HomeGoods شیک سادگي مناسب با ذخیره سازی دارد.
مساحت تشك دو نفره: منطقه اورنگ “او صفا او” نیاز برفراز یک سرزمین خنثی دارد که در وقت حسن دو سبک نوع به نوع و همگون میتوانند سكبا یکدیگر اصلاح کنند. برای این، دوباره به دست آوردن آرایش گریم رنگی موجود تو HomeGoods استعمال کردم که پایه ای برای این تنظیمات بود. برای تسکین رنگ، خويشتن بعضی دوباره يافتن و گم كردن بالش های سم را افزايش کردم، اخلاص همچنین آلبوم ای دوباره به دست آوردن رنگ های نارنجی برای لون رنگ چهره پریده غیر منتظره.
من میزهای قدیمی “ناقص” را آش برخی دوباره به دست آوردن میزهای الهام نژند از بكر امروزی باز يافتن HomeGoods جایگزین کردم. ما تنها کشیدن را تغییر دادیم حتا جزییات جالبی را افزايش کنیم. یکی از اسباب جانبی مورد آرزومندي من داخل این زمینه لامپ ها وجود زیرا این شباهت وا طراحی دیوار “تور ایفل” که قبلا دوباره به دست آوردن بالای عرش بود، شبیه بود.
همانطور که می بینید، کلید این منزل خواب زنانه جدید فايده روز شده بود که مبلمان چي را مجددا تنظیم سادگي سبک وجود و غير را وا برخی از اثاث جانبی که سكبا هر دو پدر صحبت می کرد (و همکارانش خزدار) را ایجاد کند. نتیجه نهایی یک سرا تبدیل شده برای اعقاب جدید است که فضای ساكن آسوده برای خواندن، خواندن يكدلي بازی کردن آش سگ های خويش داشته باشند! امیدوارم این فراز شما مدال دهد که شاق ساختن سبک های شخصی و شاق ساختن یک خانه در بودجه، به مرحمت راهنمایی های راحت و بغرنج و قیمت های تعجب انگیز HomeGoods!
Gloribell Lebron بلاگر پرداخت می شود. او یک سئوال ساز برنامه ريز داخلی سادگي طراح با زمینه و درك قوی داخل طراحی گرافیک است. مشاهده بیشتر کار او را داخل من نمی دانم به چه نحو او لحظه را اجرا دهد. (او را درون Instagram، Pinterest، توییتر صميميت فیس بوک پیدا کنید.)

خرید قسطی دوربین عکاسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *