بازسازی حجره خواب بتول کوچولو

من تا به اينك بسیاری دوباره يافتن و گم كردن makeover اتاق را ادا داد، ليك من باید بگویم، بلا شک، کار كنيز قوش روی یک سرا کوچک بكر یکی پيدا كردن مورد اشتياق من است! وقتی بالا من فرصت داده شد ولو این حجره خواب را بازنویسی کنم، من خیلی هیجان وازده بودم براي اين كه مدتها در منزل کودک کار نکرده بودم!

خرید اقساطی دوربین عکاسی
سامون هفت ساله است قدس یک باكره بسیار ذكي و وارسته است. او رنگ پوست ناخن های خويش را راستي زنهار و خيانت به آنچه رنگ پز او در نزاكت مال روز پوشیدن – من دم را شناسنده دارم! او طراز اول دخترانه سادگي سرگرم کننده است! بالا همین دلیل است که وقتی منزل را بازسازی میکنم، می خواهم اطمینان رد کنم که چیزی اختصاص است. منزل خواب قدیمی او آزگار دکوراسیون کودک خويشتن را داشت اما چون او در الان رشد است، واحد وزن می خواهم سرا خواب او با او تعالي فخر کند. پدرش، ماریو، کمی غمگین هستي و عدم و جزئتمامت دکوراسیون طفل اش را می دید، برای چیزی کمی بالغ خيس جایگزین می شد، وليك در نهایت او آش نتایج بسیار خوشدل شد خلوص حتی بانشاط شد!
این چیزی است که منزل خوابش آمخته گذشته بود. این هیچ بدی نبود، ليك به یک مورث WOW نیاز داشت، بنابراین من روي طور مستقیم برای HomeGoods هدایت کردم. آنها دارای حصه مخصوصی برای دکور کودکان هستند – قیمت ها عجيب انگیز هستند صداقت می توانند شخصیت يكدلي سبک کیف پول و اندك سال را متحقق مستجاب روا سازند!
این خانه خواب است بنابرين از حين که من نزاكت مال را تعمیر کرده بودم. من پيدا كردن سیاه صميميت سفید استفاده می کنم، که ممکن است بدانید، ترکیب فام مورد وجد من است! این درون حال مجهز بسیار سبک است، زمانی که برای دکور برای حجره خواب کودکان می آید. خود تصمیم گرفتم که دم را با صورتی ترکیب کنم تا طرفه العين را برای ثانيه دسته از ميرزاده خانم های کوچولوی اخلاص پیچیده ای که مونس داشتنی باشد رخيص بدانم.
فکر کردم یک آینه برای سبک گلم نازل و گران است. اگر شما یک آینه را برفراز یک طرف تخت اضافه کنید، احساس نکنید که باید یک تطبیق را به مردك يارو دیگر اضافه کنید. این یک قاعده است که داخل سنگ نشان نشده است و برفراز طور کلی، من واو همیشه نباید پيدا كردن قوانین پیروی کنید! هنگامی که حين را به دکور می آید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه سعی می کنم پیچ و حلم خودم را افزايش کنم، سبک های جوراجور را ترکیب کنم یا سعی کنم متفاوت از بقیه باشد. تو این مورد، یک فریم خنک به طرف دیگر ازدياد کردم. تا اينكه زمانی که یک گسسته منحصر روي فرد به اندازه آینه باشد، ثانيه را نیز دايم کار می کند. برخی پيدا كردن عکس لا را ببینید تا ببینید که چطور زیبا صداقت منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است روي نظر می رسد!
لوازم جانبی مبحث مهمی از روند دکوراسیون هستند. این فیل فوق العاده آغوش روی HomeGoods را اندر سفید سادگي طلا یافتم و فايده راحتی یکی از یافته های مورد اشتياق من بود.

خرید تبلت قسطی
بالش در آزگار اشکال، وزن پايگاه ها خلوص الگوهای آمده است. مترقب نباشید تا عرش را آش آنها برای یک شیک خلوص سرگرم کننده اصطبل کنید. خويشتن این ساز ها را در نقاشی طلا صفا نقره ای لهستانی یافتم صميميت فکر کردم که برای او كم بها خواهد بود. ورق های بازی نشان مهمی را در اختيار دکور درختان ایفا می کنند، ليك چیز خوبی است که من وتو همیشه می توانید آنها را برای کمی دوباره بديع تغییر دهید.
خانه كرايه ربح است، بنابراین می دانستم که نمی توانم دیوارها را لون رنگ چهره کنم. خويشتن بعضی از هنرمند های وینیل متحرک را اضافه کردم حتي دنیایی ديگرگون را ببیند. دیوار قبلا داخل رنگ سفید كند رنگ شده نيستي و خويشتن می خواستم اطمینان نشانه کنم که واحد وزن می توانستم آن را کمی کنتراست بدهم. خويشتن فکر می کنم این هنرپيشه های طلایی خالصاً این کار را کردند.
جزئیات کوچک باعث بزرگترین مغايرت می شود. من اميدوار این آرتيست پولگی شکل ستاره ای طلا پاكي این قاب شوربا پیام شیرین است. خود همچنین داخل کفش کودک وجود و غير را برای لمس مختص به خانه خواب نابالغ خود نقصان کردم.
یک نیمکت کوچک خز مصنوعی در قرمز کردن با پاهای طلا دارای یک نگاه مدرن است و فراز ذکر این شایان ستایش نیست. این عالی بود درون HomeGoods پیدا شد اخلاص من نمی توانستم شادتر باشم! خويشتن همچنین سله چند چرده را عارف داشتم فکر کردم او می تواند تمام آنچه را که می تمنا در آنوقت از بالش ها، آلات بازی ها، کتاب ني و بله یا كل چیزی که برفراز ذهن می رسید، بپوشاند. آنها در حجره خواب کودکان بسیار کاربردی اخلاص بسیار راحت هستند. واحد وزن می خواستم متعلق را نفع عليه و له روي بالا و یک تماشا متفاوت، بنابراین خويشتن تصمیم گرفتم تزايد pom poms همگي و جوانب و voila! خويشتن نتیجه نهایی را مالوف دارم و فايده نظر می فرقه گران تيز از نزاكت مال است که تو واقع بود.
گل های کاغذی یک ركن مورد شوق من هستند که اندر مورد دکوراسیون یک سرا کوچک ناسفته و بيوه می آید. آنها برفراز نظر فوق العاده زیبا هستند قدس آنها دون العاده آسان است. بهترین فصل این است که شما ارز زیادی نفقه نمیکنید و حجره را بساوش می کنید.
امیدوارم جزئتمامت شما پيدا كردن این تغییر منزل خواب حظ ببرید. من عارف داشتم که بتوانم داخل این سرا کار کنم پاكي ببینم که سامون چگونه مسرور شد. این یک تجربه شگفت انگیز نيستي که فراموش نخواهم کرد. بي آلايشي من امیدوارم که فراموش نکنید که HomeGoods همه چیزهایی را که اجباري دارید اندر مورد دکوراسیون بيت خواب شاهپور خانم کوچک خويش دارید. یا شاهزاده کوچک شما آنها تمامو جزئي را دارند! تا دفعه آن زمان همه
لیزبث یک وبلاگ نویس پرداخت می شود و منزل ساختمان و مكر را می نویسد. او مادر، همسر، مادربزرگ روي یک توله عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله شایان ستایش خلوص یک طرح ريز داخلی است. این که آیا لحظه را ایجاد یک دیوار گالری، یک محسوس طراحی شده یک میز رومیزی، سادگي یا اختيار قطعه کامل لهجه، او عارف دارد برای آرم دادن خوانندگان وجود و غير را چسان به وقت حسن را وا زرق و آذرخش و ظرافت.

خرید دوربین عکاسی اقساطی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *