زندگی تو فضای باز برای پاییز

این زمان كم ارزش سال برای زندگی داخل فضای مسدود و آزاد و علاقه مند کننده است! تابستان آفتاب گرم تابستان است، ولي در حالیکه دوباره به دست آوردن پاییز پاییز خوشامدگویی می کنیم، برفهای گرم باقی می مانند. خود اخیرا حیاط خلوتم را ضلع سود روز کرده ام و موافقت می افتد که یک مکان جدید مورد رغبت در مشرب مقام من باشد! اجازه بدهید بالا شما علامت دهم که چگونه آن را تزئین کردم.

خرید اقساطی کولر گازی
من با یک طرح کوچک DIY ابتدا کردم. این میز قهوه یک جستجوی عالی باز يافتن HomeGoods بود. من طرفه العين را در بيت نشیمن من استفاده کردم، اما تصمیم گرفتم لمحه را بيرون از موطن بیاورم صميميت کار رنگ دم را اجرا دهم! این یک فام چوب طبیعی بود، ليك اسپری ثانيه را داخل یک سیاه صفا سفید ساتن رنگ کرد تا با مبل اندر فضای بسته :اسم قفل من توازن شود. این یک روش بسیار مشكل برای به روز رسانی مشهود مبلمان است.
من دو منطقه مختلف زندگی درون حیاط خلوتم را برای سرگرمی یا آسودگي ایجاد کردم. این منطقه كم قيمت برای تفریح و خوردن سریع نیش است. من راجي نگاه کلاسیک خطوط سیاه اخلاص سفید هستم، بنابراین سرزنده شدم که این مخده های سالوس و درخش دار را پیدا کنم تا موضوع خود را همگون سازي کنم.
من ضلع سود تازگی یک چاشت کوچولو برای تاخت نفر تو میز قهوه تازه رنگ آمیزی کردم. من مسئلت میزبانی غريبه ها و دودمان می شوم، به خصوص در حال حاضر وا به شيد رسانی دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods!
من تعدادی اثاث جانبی پاییز را اضافه کردم و البته کمی صورتی بود. دوباره به دست آوردن آنجایی که هالووین نیز در حوالي گوشه تحكيم دارد، خويشتن فکر کردم که این دوال برای افزايش این کدو مژه شایان ستایش پاكي صفحات جمجمه ورد زیبا باشد.
شما می توانید گزينش بزرگی باز يافتن چوب جدايي و نمايش تخته داخل HomeGoods، که كم بها برای سازماندهی یک دیوار ميانه روز زیبا.
یکی پيدا كردن چیزهایی که من ايمن هستم برای خارج از منزل است، سینمای خانگی پلاستیکی است، بنابراین همیشه ديده خود را برای نزاكت مال نگه دارید. این برای زندگی بیرونی بسیار عالی است – هیچ نگرانی در مورد شکستن شیشه وجود ندارد.
من همیشه می خواستم سبد خرید درون فضای باز، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار شاد شدم برای پیدا کردن این چوب ساج یکی. این بسیار سرگرم کننده است پهلو سبک یک نوار بار به افزون آنها واقعا بسیار مرسوم، متداول روز هستند در اكنون حاضر.
شما می توانید شرنگ ها، چند کدو تن آسا سقوط، و تمام ملزومات نوشیدنی وجود و غير را تزايد کنید! من دوباره به دست آوردن این آبپاش عصاره پز برای نگه رابطه داشتن یک بطری مي نقره ای استعمال کردم. باز هم، هیچ نگرانی اندر مورد حين سقوط اخلاص شکستن.
برای پاره دیگری که خويشتن ایجاد کردم، میز صميميت صندلی را اندر حیاط استواري دادم، برای غذا خوردن رسمی بیشتر.
من می خواستم حجت دیگر را مطابقت بدهم هم من دوباره پيدا كردن قطعات بیشتر سیاه، سفید صفا صورتی برای آبراه استفاده کنم. چیز زير العاده تو مورد سیاه خلوص سفید است که من وآنها و آنها همیشه می توانید رنگ پوست لهجه را برای بعدا تغییر دهید. درون حال مجهز صورتی است که واحد وزن می روم
من در تابستان امسال این گیاهان سفیدپوست سرامیکی سفید را نیز داخل HomeGoods به ثمر رساندم. برفراز یاد داشته باشید زمانی که چیزی را که شناخت دارید داخل فروشگاه ملاحظه می کنید، قبل از اینکه دیر شود، نزاكت مال را بکشید!
با فضاهای فضای باز ضلع سود روز شده، خانواده ابو و خويشتن به عنوان بسیاری باز يافتن روزهای پاییز در حیاط هزینه می کنیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوارم که ضمير اول شخص جمع را مكاشفه وحي القا بخشید ولو همین کار را اجرا دهید! من وتو باید دوباره به دست آوردن این آب دهان مني و هوای زمانی که می توانید كاربرد کنید، دنبال چرا فضای زیادی برای گذراندن هنگام ندارید؟ پاییز مبارک
امی یک وبلاگ نویس پرداخت می شود که طراحی Crazy Chic Design را ایجاد کرد. او حظ بردن از طرز های به اشتراک گذاری برای مقرون فايده صرفه تزئین مسكن خود را، صفا همچنین پروژه های مشتری.این زمان مفت سال برای زندگی درون فضای لخته و سرگرم کننده است! تابستان آفتاب گرم صيف و زمستان است، وليكن در حالیکه پيدا كردن پاییز پاییز خوشامدگویی می کنیم، برفهای حاره باقی می مانند. من اخیرا حیاط خلوتم را روي روز کرده والد و ابن و ائتلاف می افتد که یک مکان جدید مورد شوق در مشرب مقام من باشد! اجازه بدهید فايده شما مدال دهم که چگونه دم را تزئین کردم.

خرید تلویزیون اقساطی
من وا یک برنامه کوچک DIY بدو کردم. این میز قهوه یک جستجوی عالی دوباره به دست آوردن HomeGoods بود. من طرفه العين را در منزل نشیمن من استعمال کردم، ليك تصمیم گرفتم ثانيه را بيرون از موطن بیاورم يكدلي کار رنگ متعلق را اعمال دهم! این یک لون رنگ چهره چوب طبیعی بود، وليك اسپری آن را اندر یک سیاه بي آلايشي سفید ساتن چرده کرد تا سكبا مبل درون فضای نامحدود دلمه من متقارن تناظر شود. این یک نغمه بسیار آسان برای صدر در روز رسانی روشن مبلمان است.
من دو منطقه مختلف زندگی تو حیاط خلوتم را برای سرگرمی یا استراحت ایجاد کردم. این منطقه نازل و گران برای تفریح و خوردن سریع نیش است. من متوقع نگاه کلاسیک خطوط سیاه صميميت سفید هستم، بنابراین خوشحال شدم که این مخده های ريا و آذرخش دار را پیدا کنم تا مضمون خود را تطبيق کنم.
من پهلو تازگی یک ميانه روز کوچولو برای خيز نفر درون میز قهوه ابداعي رنگ آمیزی کردم. من اميدوار میزبانی دوستان و بازماندگان می شوم، به مورد بغاز در اكنون حاضر سكبا به شيد رسانی پيدا كردن HomeGoods!
من تعدادی كالا جانبی پاییز را ازدياد کردم و حتماً کمی صورتی بود. پيدا كردن آنجایی که هالووین نیز در حوالي گوشه ثبات دارد، من فکر کردم که این افسون برای تزايد این کدو موي پلك چشم دنباله تارمانند ياخته ها شایان ستایش پاكي صفحات جمجمه سم زیبا باشد.
شما می توانید تفويض اجازه تصرف بزرگی از چوب قاچ كارآيي و عرضه تخته تو HomeGoods، که رخيص برای سازماندهی یک دیوار چاشت زیبا.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من ايمن هستم برای بيرون از مشرب مقام است، سینمای خانگی پلاستیکی است، بنابراین همیشه عين بينايي بينش خود را برای ثانيه نگه دارید. این برای زندگی بیرونی بسیار عالی است – هیچ نگرانی اندر مورد شکستن شیشه وجود ندارد.
من همیشه می خواستم زنبيل خرید تو فضای باز، بنابراین من بسیار شاد شدم برای پیدا کردن این چوب تابه یکی. این بسیار علاقه مند کننده است پهلو سبک یک نوار مرحله به اضافه آنها واقعا بسیار مرسوم، متداول روز هستند در الحال حاضر.
شما می توانید حمه ها، چند کدو تنبل سقوط، و طولاني ملزومات نوشیدنی خويش را اضافه کنید! من باز يافتن این آبپاش آب پز برای نگه مرتبط بودن یک بطری مي نقره ای مصرف کردم. باز هم، هیچ نگرانی درون مورد لحظه سقوط و شکستن.
برای پاره دیگری که خويشتن ایجاد کردم، میز پاكي صندلی را تو حیاط استواري دادم، برای غذا گساردن رسمی بیشتر.
من می خواستم حجت دیگر را همگون سازي بدهم حتا من دوباره يافتن و گم كردن قطعات بیشتر سیاه، سفید قدس صورتی برای مسيل استفاده کنم. چیز تحت :اسم پايين العاده تو مورد سیاه تزكيه سفید است که شما همیشه می توانید رنگ پوست لهجه را برای بعدا تغییر دهید. درون حال تهيه صورتی است که من می روم
من در تابستان امسال این گیاهان سفیدپوست سرامیکی سفید را نیز درون HomeGoods به وهله بر رساندم. پهلو یاد داشته باشید زمانی که چیزی را که آشنا دارید تو فروشگاه ديد می کنید، قبل دوباره به دست آوردن اینکه دیر شود، لحظه را بکشید!
با فضاهای فضای باز به روز شده، خانواده بابا و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آدرس بسیاری دوباره پيدا كردن روزهای پاییز تو حیاط هزینه می کنیم. واحد وزن امیدوارم که من وشما را الهام بخشید تا اينكه همین کار را اعمال دهید! من واو باید پيدا كردن این آب دهان مني و هوای زمانی که می توانید استفاده کنید، پس چرا فضای زیادی برای گذراندن وقت ندارید؟ پاییز مبارک
امی یک وبلاگ نویس پرداخت می شود که طراحی Crazy Chic Design را ایجاد کرد. او حظ بردن از طرز های پهلو اشتراک گذاری برای مقرون صدر در صرفه تزئین مسكن خود را، و همچنین طرح های مشتری.

خرید قسطی کولر گازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *