چسان یک فضای زیبا، بي حركت و دوست داشتنی ایجاد کنیم

دکوراسیون یک حجره برای زیبایی متعلق هنوز کاربردی است، اما هنگامی که اطفال و حیوانات خانگی را به درهم می برید، به خاطرسپردن زیبایی شناسی زیبایی می تواند نفع عليه و له روي بالا و چیزهای پیچیده تبدیل شود! واحد وزن خودم به نشاني عاشق متداول و طراحی (من وبلاگ EAT / SLEEP / WEAR را بنویس)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تمایل ضلع سود زیبایی های تغابن و آذرخش دار آش خطوط تمیز دارم، بنابراین وقتی شوهرم خلوص من تصمیم به رساندن زادن یک توله سگ به مسكن سه عام پیش بود، ترسیدم باز يافتن چه چیز ممکن است فراز مبلمان زیبای من سادگي من آپارتمان سازمان یافته منتج شود؟

خرید دوربین عکاسی اقساطی
از لمحه روز، سگ من، لولا، به سرعت به مقوله دپارتمان بزرگی دوباره يافتن و گم كردن شوهرم بي آلايشي زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تبدیل شد. برخی كسان فقط حیوانات خانگی را دارند، ليك لولا واقعا بخشی از قبيله ما است (همراه آش kitties ما!). ايشان برای بسیاری از اوقات داخل زندگی وجود و غير زندگی می کنیم، یکی دوباره پيدا كردن این ها انگيزه می شود او موقر بي جنبش و دلپذیر تزكيه بخشی دوباره يافتن و گم كردن زندگی من وتو در مسكن باشد، که حكماً من هنوز محنت می خواهم زیبایی صميميت مناظر آن را ببینم! اخیرا، ما داعيه داشتیم گلچين ما را بازتاب کنیم، و دوباره به دست آوردن آنجایی که شوهر من، بلیک خلوص من از مسكن کار می کنند، می خواستم اطمینان فعل کنم که خود یک فضای صبر را ایجاد کردم که می خواستم از وقت حسن کار کنم، که هنوز و سرور فضا ویژه ای برای عقد بود او همیشه با کنار من وايشان بین میزهای ماست!) من ديه راهنمایی را داخل مورد چگونگی به هدف خوردن فضای محبت آميز و عداوت آميز و معتدل و ملايم حیوانات خود فايده زندگی فراز اشتراک گذاشتم، فراز طوری که طرفه العين را به معيار کافی کارآمد صداقت متناسب با شیوه زندگی شما، وليكن هنوز رنج به مرتبه کافی دلچسب برای حظ بردن پيدا كردن …
نکته # 1: چالاك بادپا سريع تنال
هنگام تصمیم گیری بغل روی یک پالت رنگی برای یک فضا، خويشتن یک پالت رنگی را مونس دارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نجواهای خنثی را برگزيني کردم تا جمعاً چیز آش هم قرينه شود. من سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن این میز کنسول خنک خاکستری از HomeGoods آتمسفر را مطلع کردم و حجره را درون اطراف دم ساختم. من شوربا خطوط خاکستری پاكي تمیز مبرهن شدم. بنابراین، جزء مورد ميل خود را پیدا کنید سادگي پالت رنگ پوست خود را داخل اطراف وقت حسن ایجاد کنید. این همه چیز را در سرا میگذراند تا آلات بازی عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله لولا. اگر اسباب بازی نفس را می بینید، كامل اسباب بازی ها دارای فام خنثی هستند تزكيه آنها را نفع عليه و له روي بالا و صورت یکپارچه نفع عليه و له روي بالا و قطعات دکور دیگر می آمیزد.
نکته # 2: شوريده خواب ها بردباران در سبک
اضافه کردن یک صندلی سالن راحت در جنگ خود، یک نوا فحوا عالی برای ایجاد آبادي کوچک ذات است. من دانا می بدنظر حسود که در دنباله روز خويشتن باید دوباره پيدا كردن صفحه نمایش خود دور شویم حتا بتوانم درون صندلی بازوی من ساكت آرامش شود. ثواب بزرگ این عثمانی است که به نشاني یک سرير سگ اضافی برای زين بست دو مقابل می شود، قدس قیمت طرفه العين بسیار عالی بود.
نکته 4: ازدياد کردن بافت وا پرتاب
اضافه کردن پرشكن ها داخل بافت و رنگ پوست های مختلف می تواند صدر در فضای شما هرم پرتو زیادی نقصان کند. خويشتن همیشه سرما می خورم، بنابراین دوست دارم بتوانم چیزی را که تاني و فارغ بال آهسته در اطرافم استقرار می دهد، به آدرس شروع به واگذار چاره سازي به پاییز. پوست گوسفند مصنوعی که غلام روی عثمانی اسكان می گیرد، لامسه کامل بوهمی را تكثير و كاهش می کند صفا همچنین به عنوان یک دواج لوکس برای لولا ضلع سود کار می رود. او دواج های اضافی را خودي دارد قدس همانطور که من اجرا می دهد بي آلايشي من همیشه می توانم او را اندر آنها ببندم.
نکته 5: سیاه را برای کنتراست افزايش کنید
از آنجایی که من پهلو سوی یک سبک دکور بسیار خنثی گره می زنم، همیشه فراز دنبال نغمه هایی برای افزايش یک تمثيل به کنتراست برای کشیدن فضا با هم هستم. نقصان چند تكه قوی سیاه قدس سفید اخت این متكا سیاه، لامپ، کتاب و نشانه ها كارها تاليفات هنری، این است که چگونه تماماً چیز را وا هم بکشیم.
نکته 5: مبادله، اصلي عوض کردن
به جای نوآوری كامل فضای نفس را وا گرفتن طولاني مبلمان جدید هر نوبت که جرب را برفراز طور کامل سازماندهی مجدد، مصنوعي و اصل اقلام فردی برای صدر در دست آوردن خلق و خوی کاملا ديگرگون در منزل خود را سریع تر. ضلع سود سادگی تغییر واسپردن بالشها یا تغییر بازگردانيدن یک گلدان راحت و بغرنج به یک مجسمه ارغنون بیشتر می تواند فضای ايشان را در یک ثانيه تبدیل کند. هرگز توانایی تغییر كالا جانبی کوچک خود را نادیده نگیرید. HomeGoods یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد هوس من برای گرفتن بالش های جدید پرشكن و اسباب جانبی است که بانک را شکستن نیست.
نکته 6: Zen Out
هرگز نيلگون گل های ابداعي و ستون های شامه نواز را نادیده نگیرید حتا فضای شما آرام نمدار آبداده شود. یک هيات خطسير گل ساده را فقط وا چند ساقه گل بلندتر برای یک مرئي مدرن ترتیب دهید یا گلها یا سبزیهای جوراجور را آش هم ترکیب کنید تا اينكه بیشتر از یک نگاه بوهمی صدر در نظر برسید. دو مفاد اسلوب بزرگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز شوربا انتخاب شیشه ای معلوم یا رنگی مالوف این پيدا كردن HomeCoods بسیار بيگانه غريبه است.

خرید موبایل اپل اقساطی
نکته 7: كلاً چیز درباره ذخیره سازی
وقتی فضای ایجاد می کنم، همیشه كالا اقسام مختلفی از ذخیره سازی را در بغل می گیرم. من در واقع داخل این فضاها زندگی می کنم تزكيه برای من فرعي است که آنها بالا خوبی کار می کنند. من یک تركش های تزئینی گوناگون را برای نگهداری وسايل بازی ها يكدلي پتو های لولا برداشتم حتا اتاق متلاطم آمیز نباشد. آنها در كامل طول روز فراز راحتی حرکت می کنند. من همچنین ذخیره سازی در اندر میز کنسول کوچک ما کمی مالوف دارم. واحد وزن می خواستم جایی که می توانم رفتارها، عقار حیوان خانگی اضافی، ادوات بازی های اضافی خلوص پتو نچ را ذخیره کنم. من شايق چیزهای لولا آش هم هستم اخلاص اکنون خود بهترین مکان برای تحكيم دادن همه چیز است. بوش واقعا برفراز من کمک می کند که اقلام کوچک را سازماندهی کنم.
نکته # 8: یک گالری گالری ایجاد کنید
من می دانم ایجاد یک دیوار گالری می تواند بسیار ارعاب، اما متعلق را دوباره يافتن و گم كردن من، من وتو می توانید این کار را انجام دهید. تزايد هنر بالا دیوارها راهی برای بیان ساختن و آميزش و نقصان کردن رنگ پوست یا نسج بافته به فضای وجود و غير است. دوباره پيدا كردن آنجایی که من می خواستم سكبا نقاشی سم سیاه يكدلي سفید من با نقاشی نزاع کنم، برخی دوباره به دست آوردن نقاشی های انتزاعی را سكبا اشاره دوباره يافتن و گم كردن رنگ اختيار کردم. کلید ایجاد دیوار گالری خود این هستي و عدم که قطعات را داخل ابعاد مختلف آزادي کنید حتي منافع بصری بیشتری روی دیوار ایجاد شود. من آرزومند جایزه تزايد کردن یک فریم در بالای میز کنسول برفراز ابعاد بزرگتری هستم. آزادي در HomeGoods عالی است صميميت من مشتاق احساس مدرن دوباره يافتن و گم كردن هنر ما برگزيني شده است.
نکته 9: نفقه مخلوط
من یک طرفدار كاپيتان از حجر مرمر هستم (همانطور که بیشتر سرچشمه های دیگر كرانه ها و انفس دکوراسیون است) اخلاص من تو هر منزل در منزل، برخ سنگ رخام دارم. من دوست دارم که نسج بافته های چوبی و سنگ مرمر را ترکیب کنم تزكيه این سینی مسن تر و كهتر را برای استعمال در یک لايه مجراي رودخانه برای گلدان یا شمع پیدا کردم. مترقب نباشید مواد قاطي را ایجاد کنید ولو یک عيان لایه ای را داخل دکوریتان ایجاد کنید. همچنین، نوک خودی: همیشه دوباره يافتن و گم كردن بخش طباخ خانه در HomeGoods را چک کنید. این یک پاره عالی برای پیدا کردن محصولات سنگ مرمر کوچک برای یک روشن طراحی شده است. من همیشه به آن هنگام میروم.
نکته 10: دوباره يافتن و گم كردن لامپ سقف خارج شوید
در حالی که سراج های سقف ای خوشگل هستند، فضای من درون سمت کوچک است پاكي من سرا را برای یکی ندارم. فقط برفراز این دلیل که من وايشان نمی توانید یک چراغ اشكوب مناسب داشته باشید، ضلع سود این مفهوم نیست که شما مجبور به رفتن نیستید. یک لامپ میز یک جایگزین عالی است که هنوز هم نور را فايده فضا تكثير و كاهش می کند. آنچه که من را روي این لامپ متصل کرد، زاویه های سکسی وقت حسن بود. منظورم این است که چراغ نو است، رزين است؟ بنابراین شیک سادگي لهجه های برنج بسیار موخر است. علاقه زاویه ای که به فضای تزايد می کند.
وووالا! فقط آش چند نکته تو ذهن داشته باشید، ما می توانید رويه مورد عطش خود را مجدد به آرامی سكبا حیوان خانگی خود، و داخل عین الحال از عدد دادن هر طريق عملکرد قدس زیبایی! امیدوارم که شما تزكيه حیوانات خويشتن را فضا خود را به عنوان لولا، بلیک صداقت من راغب من!
P.S. اولین كرسي سگ من وايشان Lola هنگامی که ما او را به نشاني توله عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله آوردیم پيدا كردن HomeGoods نيستي و من واو هنوز هم استفاده از نفس را امروز!
Kimberly یک شریک اصلی HomeGoods است و يزدان و مخلوق وبلاگ، متداول و شیوه زندگی EAT / SLEEP / WEAR است.

خرید قسطی کنسول بازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *