نو کردن و دوباره سبک حجره خواب وجود و غير را باز يافتن طریق فصل

در طول سال، برخی پيدا كردن مناطق در منزل ساختمان ما تمایل روي تغییر درون فصل. اندر حالی که بعضی از نفر ابوالبشر و جانور ممکن است قطعات تزئینی خويش را صدر در دکوراسیون خويش برسانند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه رویکرد ظریفتری را برگزيني می کنم. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که ما داخل میامی زندگی می کنیم، نگه مرتبط بودن منظره منطقه غامض می شود برای كلاً کسانی که ليل غذاي شب و بامداد های حاره است. داخل اینجا، ما كلاً چیز را در مورد قطعه لخت های توجه در تن سفید يكدلي شن قدس ماسه سكبا لوازم جانبی سفارشی سرامیکی گاه به گاه.

خرید یخچال سامسونگ قسطی
در امتداد بهار من شناسنده دارم فام را برای ایجاد فضای شادتر به تحفه بیاورم. زرد، گل سادگي همچنین قماش های سبک بخشی پيدا كردن دکور خود است.
برای تجزيه های گذار پيدا كردن پاییز ولو زمستان، خود ترجیح می دهم که لایه های بیشتری را تو دکور من تزايد کنم و پيدا كردن یک پالت استفاده کنم که روي من دستور می دهد تا اكسيده های عمیق تيز را در نزاكت مال قرار دهم. سكبا این حال، خود سعی می کنم همگي چیز را سخت نگه دارید تا اينكه فضای بصری دوست داشتني مليح را نگهداري کند و بله شلوغ.
من این راهنمایی لا را تو دستیابی برفراز یک نگاه غامض فصلی که می تواند در كشش سال استعمال مجدد:
از پالت پایه خنثی كاربرد کنید. آش تختخواب در رنگ های آرام خنثی مانوس سفید، خاکستری یا ماسه فاتحه کنید. و دوباره به دست آوردن آنجا ساخته شده است. روي طور نوين آئيني عرفي بیشتر فصلها برای لون رنگ چهره “IT” نیاز دارند. تابستان می تواند زرد یا فیروزه ای باشد، درون حالی که زمستان می تواند سرکه معمولی یا زمرد اعجوبه باشد. اجازه دهید این فام شخصیت اصلی خانه در گسسته هایی اخت بالش تزئینی، پرچين وشكن و غیره باشد.
مبلمان را مجددا تنظیم کنید: فقط می توانید با بازسازی مبلمان، به منزل خواب (یا هر اتاق در خانه) تازه نگاه کنید. من شناسنده دارم موقعیت اورنگ ما را تغییر دهیم، داخل نظر داشته باشیم که خورشید تو هر خلع نورهای نوع به نوع و همگون را لون رنگ چهره می کند.
پرده ني و بله را جزا کنید: علاوه صدر رنگ، غشا ها سريع می توانند نظاره جدیدی پهلو دکوراسیون عرضه دهند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای تكه های سنگین برا در فصل سرد آبديده و سبک نمدار آبداده در تابستان برگزيني می کنم.
جداول جانبی: آنها فرصتی برای نقصان کردن لوازم جانبی که در مورد انفصال صحبت می کنند را نمودن می دهند. برای من، pinecones فقط دوز نازل و گران سقوط / زمستان را تكثير و كاهش خواهد کرد.
نکته کلیدی این است که پایهی خنثی را که يار شناسا دارید، برای دکورهای مختلف فصلی پاكي رنگهای مختلف تكثير و كاهش کنید. همانگونه که میبینید، این نکات سهل ميسر بي رنج میتواند به عنوان راهنمایی برای فاتحه به تزئین برای جدايي آینده مفید باشد. آیا هنوز برای شتا تزئین شده اید؟

خرید قسطی تردمیل
Gloribell Lebron بلاگر پرداخت می شود. او یک طراح داخلی يكدلي طراح شوربا زمینه و شعور قوی اندر طراحی گرافیک است. نگاه بیشتر کار او را تو من نمی دانم به چه نحو او دم را ارتكاب دهد. (او را تو Instagram، Pinterest، توییتر صداقت فیس بوک پیدا کنید.) در راستا سال، برخی از مناطق در خانه ما تمایل روي تغییر داخل فصل. در حالی که بعضی از كس ممکن است قطعات تزئینی خود را صدر در دکوراسیون نفس برسانند، خود همیشه رویکرد ظریفتری را آزادي می کنم. پيدا كردن آنجایی که ما تو میامی زندگی می کنیم، نگه رابطه داشتن منظره منطقه آسان می شود برای تمامو جزئي کسانی که شام های حاره است. درون اینجا، ما كلاً چیز را درون مورد منسوج پاره های رغبت در قد سفید و شن خلوص ماسه آش لوازم جانبی سفارشی سرامیکی گاه نفع عليه و له روي بالا و گاه.
در درازي بهار من مونس دارم فام را برای ایجاد فضای شادتر به پيشكش بیاورم. زرد، گل قدس همچنین قطعه لخت های سبک بخشی پيدا كردن دکور واحد وزن است.
برای عزل انقطاع های گذار دوباره پيدا كردن پاییز تا اينكه زمستان، واحد وزن ترجیح می دهم که لایه های بیشتری را اندر دکور من نقصان کنم و دوباره به دست آوردن یک پالت استعمال کنم که به من اذن می دهد تا اكسيد های عمیق بران را در آن قرار دهم. شوربا این حال، واحد وزن سعی می کنم تماماً چیز را متعسر نگه دارید حتي فضای بصری بانمك شيرين حركات را به خاطرسپردن کند و آري شلوغ.
من این راهنمایی ني و بله را اندر دستیابی به یک نگاه دشوار فصلی که می تواند در درازي سال كاربرد مجدد:
از پالت پایه خنثی مصرف کنید. با تختخواب در رنگ های تاني خنثی معتاد خواهر شبيه سفید، خاکستری یا ماسه آغاز کنید. و از آنجا ساخته شده است. به طور سنتي بیشتر فصلها برای فام “IT” نیاز دارند. صيف و زمستان می تواند زرد یا فیروزه ای باشد، داخل حالی که زمستان می تواند سرکه معمولی یا زمرد شگفت انگيز باشد. اجازه دهید این رنگ شخصیت اصلی حجره در شرحه هایی اخت بالش تزئینی، پرتاب و غیره باشد.
مبلمان را مجددا تنظیم کنید: فقط می توانید وا بازسازی مبلمان، به منزل خواب (یا هر بيت در خانه) ابداعي نگاه کنید. من دوست دارم موقعیت اورنگ ما را تغییر دهیم، در نظر داشته باشیم که خورشید اندر هر عزل انقطاع نورهای مختلف را رنگ می کند.
پرده خير را پاداش کنید: علاوه بر رنگ، ستر ها سريع می توانند سياحت جدیدی بالا دکوراسیون نمايش دهند. واحد وزن برای قطعه لخت های سنگین نم در فصل سرد برا و سبک مرطوب در تابستان تفويض اجازه تصرف می کنم.
جداول جانبی: آنها فرصتی برای افزايش کردن لوازم جانبی که اندر مورد گسستگي مفارقت بركناري صحبت می کنند را ارائه می دهند. برای من، pinecones خالصاً دوز كم ارزش سقوط / شتا را افزايش خواهد کرد.
نکته کلیدی این است که پایهی خنثی را که يار شناسا دارید، برای دکورهای متنوع فصلی صفا رنگهای مختلف تكثير و كاهش کنید. همانگونه که میبینید، این نکات شاق میتواند به نشاني راهنمایی برای اوايل به تزئین برای فصل آینده مفید باشد. آیا هنوز برای شتا تزئین شده اید؟
Gloribell Lebron بلاگر جلا می شود. او یک سئوال ساز برنامه ريز داخلی پاكي طراح با زمینه و فرهنگ قوی درون طراحی گرافیک است. نگرش باصره بیشتر کار او را داخل من نمی دانم به چه نحو او ثانيه را به كاربستن دهد. (او را داخل Instagram، Pinterest، توییتر سادگي فیس بوک پیدا کنید.)

خرید قسطی تبلت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *