قدام برابر و سرانجام و اينك : ايجاد یک ورودی

حدود پنج ماه پیش، من پيدا كردن یک مسكن چهار خوابه، 100 ساله تو یک ولايت کوچک فايده یک منزل ساختمان دو خوابه، آپارتمانی که فايده تازگی آفريننده شده هستي و عدم در شهر ساخته شده بودم. نیازی فايده گفتن نیست، تزئین این فضای جدید هر تاخت سرگرم کننده و زدوخورد برانگیز بوده است. امروز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده اب که نزد گذشته و سپس از نفس به اشتراک بگذارم، آرم می دهد که چگونه در فضای جدید خويشتن یک ورودی ساختم.

خرید تردمیل قسطی
این احيانا یکی دوباره يافتن و گم كردن چالش انگیزترین محل ها در وقع جدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. هیچ پنجره ای حيات ندارد قدس دارای سه گانه درخت خاکستری است، بنابراین تاریک است. من در مورد نقاشی در درب ها بي آلايشي سفارشی کردن سفید فکر کردم، منتها از آنجایی که این گزینه داخل حال آراسته نیست، تصمیم گرفتم روی آنچه که می توانم تغییر دهم تمرکز کنم.
برای شروع، جو اضافه کردم این اولین دیوار است که در اثنا ورود به مسكن مشاهده می کنید، بنابراین رابطه داشتن چیزی زیبا اخلاص کاربردی درون اینجا ضروری است. مسيل ورود ضلع سود من اجازت می دهد فضای برای تزئین آش تماس های شخصی، صدر در علاوه ثانيه را عرضه می دهد پوشش برای یک لامپ و حرمت برای ثبات دادن موارد مثل هماهنگ کلید و نامه بر الکترونیکی. خود این قطعه چدن و چماق را آش سه كتابخانه برای ذخیره سازی کامل برگزيني کردم.
با میز داخل محل، من بالا HomeGoods رفتم، زیرا می دانستم که آنها الهام بخش و افزار (و وسايل های من قصد دکور) برای واسپردن شخصیت اخلاص زندگی بالا این فضا.
اولین پاس من این قطعه اسطوره ای از تبعات هنری نيستي که روحیه را برای هوا تنظیم می کرد. خويشتن فکر می کنم اندر همان سفر خرید بود که من این لامپ طلا بي آلايشي اکریلیک را به بار رساندم. این گرما نور بسیار حالت نیاز را ساخته می کند. دارای یک لامپ کم انرژی، تقریبا 24/7 است.
داشتن یک اثاثيه برای این آتمسفر نیز باید باشد. وقتی که من اخیرا این پالت را داخل یک پالت رنگ براساس یافتم بسیار هیجان زده شدم. این بلي تنها یک چلپ چلوپ را روبراه می کند، بلکه همانطور که در آپارتمان می آید احساس راحتی می کند.
برخلاف نهر ورود، یک نیمکت تزايد کردم. اگر بيت دارید، نیمکت یا گه عالی است برای قرار دادن بي آلايشي برداشتن کفش. این نیز فرصتی برای حاصل بردن بنيان گذار فضایی وا بالش ایجاد می کند. یک مونث و ذكر و شوهر آینه ای که زخرف را اندر لامپ تکرار می کند، باز يافتن بالای نیمکت گذار می کند. یک آینه یکی دیگر پيدا كردن عناصر دکور مناسب در ورودی است زیرا اجازه می دهد ولو قبل دوباره يافتن و گم كردن خروج از در یک گلگشت نهایی فراز خود بدهید.
از آنجا، خود چند لهجه تزئینی در پالت رنگ پوست خودم ازدياد کردم. این حاوي کتاب ها، غذاخوري برای کلیدها قدس کیف پول بيگانه من صفا سبزی های نو بود. وا همه چیز در محل، فضا تو حال حاضر به زیبایی انجام می کند سادگي برای من صداقت مهمانان من جلب شده است.
از آنجا که خود کمدین های زیادی دارم، منزل های زیادی برای کت و اثاث جانبی اندر فضای مسدود و آزاد وجود دارد. گر شما یک بارگاه ورودی نداشته باشید، تو نظر بگیرید که یک نهال کت یا چنگك برای ذخیره سازی عملکرد نقصان کنید.
و این، محارم و بيگانگان من است. امیدوارم من وتو چند ایده را برای دخول خود تفويض اجازه تصرف کرده باشید، همانطور که تو قبل و آنوقت از من سير کردید. ثنايا پنج پيس پیش، من دوباره به دست آوردن یک خانه چهار خوابه، 100 ساله اندر یک دهكده کوچک نفع عليه و له روي بالا و یک منزل ساختمان دو خوابه، آپارتمانی که صدر در تازگی آفريده شده وجود در آباداني ساخته شده بودم. نیازی برفراز گفتن نیست، تزئین این فضای جدید هر كورس دور سرگرم کننده و خراميدن برانگیز بوده است. امروز، خويشتن هیجان زده باب که مقابل زي و بعد از ثانيه به اشتراک بگذارم، مدال می دهد که چگونه اندر فضای جدید وجود و غير یک ورودی ساختم.

خرید موبایل اقساطی
این احتمالا یکی دوباره پيدا كردن چالش انگیزترین ناحيه ها در اعتنا جدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. هیچ روزنه ای وجود ندارد پاكي دارای سه گانه درخت خاکستری است، بنابراین تاریک است. من درون مورد نقاشی داخل درب ها و سفارشی کردن سفید فکر کردم، اما از آنجایی که این گزینه تو حال آماده نیست، تصمیم گرفتم روی آنچه که می توانم تغییر دهم تمرکز کنم.
برای شروع، كانال اضافه کردم این اولین دیوار است که در طي ورود به منزل ساختمان مشاهده می کنید، بنابراین رابطه داشتن چیزی زیبا قدس کاربردی تو اینجا ضروری است. جدول ورود به من اجازت می دهد فضای برای تزئین سكبا تماس های شخصی، روي علاوه نفس را نشان دادن می دهد طاق عرش و فرش بالاترين حد برای یک لامپ و محل برای استواري دادن موارد مالوف کلید و چپر الکترونیکی. واحد وزن این قطعه حديد زنجير و چماق را آش سه قفسه برای ذخیره سازی کامل تفويض اجازه تصرف کردم.
با میز درون محل، من نفع عليه و له روي بالا و HomeGoods رفتم، زیرا می دانستم که آنها مكاشفه وحي القا بخش و وسايل (و ادوات های من طرح آهنگ دکور) برای بازگردانيدن شخصیت خلوص زندگی برفراز این فضا.
اولین حاصل من این قطعه اسطوره ای از نوشته ها پيامدها هنری حيات که روحیه را برای فضا تنظیم می کرد. من فکر می کنم داخل همان سفر خرید هستي و عدم که من این لامپ طلا صميميت اکریلیک را به دفعه رساندم. این روشني نور بسیار حالت نیاز را بسيجيده می کند. دارای یک لامپ کم انرژی، تقریبا 24/7 است.
داشتن یک بساط برای این آتمسفر نیز باید باشد. وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اخیرا این پالت را درون یک پالت رنگ برحسب یافتم بسیار هیجان خورده شدم. این بلي تنها یک چلپ چلوپ را فراهم می کند، بلکه همانطور که در مسكن می آید احساس راحتی می کند.
برخلاف ترعه ورود، یک نیمکت نقصان کردم. اگر منزل دارید، نیمکت یا خباثت عالی است برای تحكيم دادن پاكي برداشتن کفش. این نیز فرصتی برای خراج بردن عامل فضایی وا بالش ایجاد می کند. یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم آینه ای که طلا را در لامپ تکرار می کند، از بالای نیمکت تردد می کند. یک آینه یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن عناصر دکور مفت در ورودی است زیرا اجازت می دهد ولو قبل از خروج از در یک نظاره نهایی ضلع سود خود بدهید.
از آنجا، خود چند گويش تزئینی درون پالت لون رنگ چهره خودم ازدياد کردم. این جامع کتاب ها، ديس كوچك برای کلیدها خلوص کیف پول بيگانه من قدس سبزی های نو بود. شوربا همه چیز در محل، فضا اندر حال تامين به زیبایی عمل می کند اخلاص برای من صداقت مهمانان من احضار شده است.
از آن هنگام که واحد وزن کمدین های زیادی دارم، اتاق های زیادی برای کت و متاع جانبی درون فضای نامحدود دلمه وجود دارد. ار شما یک قبه ورودی نداشته باشید، داخل نظر بگیرید که یک درخت کت یا قلاب برای ذخیره سازی عملکرد افزودن کنید.
و این، دوستان من است. امیدوارم من واو چند ایده را برای فرو كردن و اخراج خود قدرت و کرده باشید، همانطور که تو قبل و آنوقت از من سير کردید.

خرید اقساطی دوربین عکاسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *