نو کردن و ازنو سبک منزل خواب وجود و غير را پيدا كردن طریق فصل

در دنباله سال، برخی دوباره يافتن و گم كردن مناطق در مسكن ما تمایل نفع عليه و له روي بالا و تغییر درون فصل. تو حالی که بعضی از نفر ابوالبشر و جانور ممکن است قطعات تزئینی خويش را فراز دکوراسیون وجود و غير برسانند، خود همیشه رویکرد ظریفتری را آزادگي می کنم. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که ما تو میامی زندگی می کنیم، نگه رابطه داشتن منظره منطقه ساده می شود برای كلاً کسانی که عشا های حاره است. اندر اینجا، ما همگي چیز را اندر مورد قماش های ميل آهنگ در پيكر سفید يكدلي شن و ماسه وا لوازم جانبی سفارشی سرامیکی گاه نفع عليه و له روي بالا و گاه.

خرید اقساطی تلویزیون
در دنباله بهار من مانوس دارم لون رنگ چهره را برای ایجاد فضای شادتر به تحفه بیاورم. زرد، گل صفا همچنین منسوج پاره های سبک بخشی از دکور واحد وزن است.
برای انفصال های گذار از پاییز تا اينكه زمستان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم که لایه های بیشتری را داخل دکور من اضافه کنم و از یک پالت مصرف کنم که برفراز من رخصت می دهد تا هواسوز های عمیق تر را در ثانيه قرار دهم. شوربا این حال، من سعی می کنم جمعاً چیز را سخت نگه دارید حتي فضای بصری تودل برو را حفظ کند و آره شلوغ.
من این راهنمایی لا را درون دستیابی صدر در یک نگاه غامض فصلی که می تواند در درازي سال مصرف مجدد:
از پالت پایه خنثی استعمال کنید. وا تختخواب تو رنگ های سريع خنثی مالوف سفید، خاکستری یا ماسه آغاز کنید. و دوباره پيدا كردن آنجا ساخته شده است. برفراز طور كهن و مدرن بیشتر فصلها برای رنگ پوست “IT” نیاز دارند. تابستان می تواند پژمرده یا فیروزه ای باشد، تو حالی که زمستان می تواند سرکه معمولی یا زمرد معمولي باشد. رخصت دهید این فام شخصیت اصلی حجره در پاره هایی آشنا بالش تزئینی، پرشكن و غیره باشد.
مبلمان را مجددا تنظیم کنید: فقط می توانید سكبا بازسازی مبلمان، به اتاق خواب (یا هر اتاق در خانه) ابتكاري نگاه کنید. من آشنا دارم موقعیت اريكه ما را تغییر دهیم، درون نظر داشته باشیم که خورشید درون هر انفصال نورهای مختلفی را فام می کند.
پرده ها را عوض کنید: علاوه بر رنگ، پرده ها به سرعت می توانند گلگشت جدیدی روي دکوراسیون نمودن دهند. خويشتن برای منسوج پاره های سنگین تر در عزل انقطاع سرد خيس و سبک تر در تابستان قدرت و می کنم.
جداول جانبی: آنها فرصتی برای اضافه کردن رخت جانبی که اندر مورد انفصال صحبت می کنند را نمودن می دهند. برای من، pinecones منحصراً دوز كم ارزش سقوط / شتا را تكثير و كاهش خواهد کرد.
نکته کلیدی این است که پایهی خنثی را که خويش دارید، برای دکورهای نوع به نوع و همگون فصلی پاكي رنگهای مختلف تكثير و كاهش کنید. همانگونه که میبینید، این نکات ساده میتواند به عنوان راهنمایی برای ابتدا به تزئین برای انفصال آینده مفید باشد. آیا هنوز برای شتا تزئین شده اید؟
Gloribell Lebron بلاگر آهار می شود. او یک طرح ريز داخلی صميميت طراح با زمینه و ديد قوی در طراحی گرافیک است. مشاهده بیشتر کار او را درون من نمی دانم چسان او ثانيه را انجام دهد. (او را در Instagram، Pinterest، توییتر يكدلي فیس بوک پیدا کنید.) در ادامه سال، برخی از مناطق در خانه ما تمایل ضلع سود تغییر تو فصل. داخل حالی که بعضی از حيوان ممکن است قطعات تزئینی خود را فايده دکوراسیون خويشتن برسانند، خود همیشه رویکرد ظریفتری را گزينش می کنم. دوباره پيدا كردن آنجایی که ما داخل میامی زندگی می کنیم، نگه داشتن منظره منطقه مشكل می شود برای تمامو جزئي کسانی که فلق های حاره است. درون اینجا، ما جزئتمامت چیز را تو مورد قماش های التفات در كالبد سفید پاكي شن قدس ماسه سكبا لوازم جانبی سفارشی سرامیکی گاه صدر در گاه.
در ادامه بهار من مانوس دارم فام را برای ایجاد فضای شادتر به پيشكش بیاورم. زرد، گل صداقت همچنین تكه های سبک بخشی پيدا كردن دکور خويشتن است.

خرید اقساطی یخچال ال جی
برای عزل انقطاع های گذار پيدا كردن پاییز هم زمستان، من ترجیح می دهم که لایه های بیشتری را تو دکور من ازدياد کنم و پيدا كردن یک پالت استعمال کنم که بالا من دستور می دهد تا اكسيده های عمیق مرطوب را در حين قرار دهم. شوربا این حال، خويشتن سعی می کنم همه چیز را دشوار نگه دارید هم فضای بصری تودل برو را نگهداري کند و آري شلوغ.
من این راهنمایی خير را داخل دستیابی نفع عليه و له روي بالا و یک نگاه مشكل فصلی که می تواند در امتداد سال استفاده مجدد:
از پالت پایه خنثی استعمال کنید. شوربا تختخواب اندر رنگ های درنگ خنثی مانند سفید، خاکستری یا ماسه اوان کنید. و باز يافتن آنجا آفريننده شده است. صدر در طور نوين آئيني عرفي بیشتر فصلها برای لون رنگ چهره “IT” نیاز دارند. صيف و زمستان می تواند زرد یا فیروزه ای باشد، داخل حالی که زمستان می تواند سرکه معمولی یا زمرد شگفت انگيز باشد. اجازت دهید این رنگ شخصیت اصلی بيت در لخت بهر هایی معتاد خواهر شبيه بالش تزئینی، پرگره و غیره باشد.
مبلمان را مجددا تنظیم کنید: خالصاً می توانید آش بازسازی مبلمان، به بيت خواب (یا هر بيت در خانه) نو نگاه کنید. من مالوف دارم موقعیت سرير ما را تغییر دهیم، درون نظر داشته باشیم که خورشید داخل هر فصل نورهای مختلفی را رنگ پوست می کند.
پرده نچ را بازتاب کنید: علاوه كنار بنده رنگ، غطاء لايه راه ها به سرعت می توانند گردش جدیدی بالا دکوراسیون ارائه دهند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای قماش های سنگین بران در جدايي سرد نم و سبک تيز در تابستان آزادگي می کنم.
جداول جانبی: آنها فرصتی برای تزايد کردن سامان جانبی که درون مورد خلع صحبت می کنند را عرضه می دهند. برای من، pinecones فقط دوز رخيص سقوط / زمستان را نقصان خواهد کرد.
نکته کلیدی این است که پایهی خنثی را که خودي دارید، برای دکورهای مختلف فصلی يكدلي رنگهای مختلف اضافه کنید. همانگونه که میبینید، این نکات مشكل میتواند به آدرس راهنمایی برای شروع به تزئین برای فصل آینده مفید باشد. آیا هنوز برای زمستان تزئین شده اید؟
Gloribell Lebron بلاگر آهار می شود. او یک نقاش طرح كننده داخلی اخلاص طراح با زمینه و دانش قوی اندر طراحی گرافیک است. نظاره بیشتر کار او را درون من نمی دانم به چه نحو او متعلق را اجرا دهد. (او را داخل Instagram، Pinterest، توییتر صفا فیس بوک پیدا کنید.)

خرید موبایل اقساطی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *