5 حجره خواب شاق تابستانی تازه

آه، تابستان … چقدر دوستت دارم با روزهای آفتابی اخلاص هوای گرم در زیر ستارگان، واحد وزن همیشه دوباره يافتن و گم كردن تغییرات ظریف داخل دکوراسیون استعمال می کنم تا آزگار تابستان مبرهن شود. امروز من در اكنون صحبت کردن پيدا كردن یک خانه خواب فراز سبک تابستانی با 5 مورد پسند برای تاباندن سرا خواب خويش را می خواهم.

خرید لپ تاپ قسطی
1. نوتروارس های نازک صميميت پاک
برای یک احساس ابداعي و مشكل با یک پایه بی طرفانه اوايل کنید. واحد وزن لباسی سفید خلوص تختخواب صدر روی اريكه را خويش دارم – اما الزامي نیست که رنجه کننده باشم. به عنوان مثال، یک نهان سازي روکش با جزئیات مانند پین کردن، چرخش، گلدوزی صفا غیره را عقب کنید. برای لون رنگ چهره های دیگر خود را روي رنگ درنتيجه زمینه پاک کنید. خويشتن این یکی دوباره يافتن و گم كردن زیبا را تو HomeGoods پیدا کردم و احساس کردم که این فضایی کامل برای فضا است.
2. رنگ
من یک ميزان بسیار پرنعمت، سبک فرانسوی دارم، و روي همین ترتیب برای من، رنگ صيف و زمستان بیشتر خنثی شده است. واحد وزن می توانم وا استفاده دوباره يافتن و گم كردن پاستل تزكيه سایه های نرم نمدار آبداده رنگ نه را سكبا سفید صفا سفید و پارچه های طبیعی ترکیب کنم.
3. الگوهای
من روزهای دیگر به آپارتمان سازی رفتم و اپرا شاد وا راه رفتن آش یک سبد پر از مخده های مختلف در مقياس های مختلف، فام ها و الگوهای بالت شاد. گلها، نوارها خلوص چکهای تیک تیک مناسب برای تموز برای تابستان كم بها هستند و درون رنگ های متنوع می آیند.
یکی از مفاد اسلوب های مورد ميل من برای زاييدن حكايت كردن رنگ بري تغییر كلاً چیز، استعمال از بالش است. چند نازبالش بالين رشد جدید روی عرش یا نیمکت در اتاق خواب، خلاقیت را بدون درك غرور متعدد توده و تنك به رهاورد می آورد.
4. بافت
من یک باكره بافت بزرگ هستم از چمن مصنوعی روي سبد ها حتا نقطه های سوزنی، نسج بافته ها را به نشاني لایه ها داخل نظر بگیرید. پرتاب ماز بیش دوباره به دست آوردن قالب (هر دو از HomeGoods) یک گواه کامل است – نقصان کردن اندر بالش Needlepoint سادگي شما دارای لایه های وضع جنبه علاقه.
گل های تازه
البته، هر منزل و همگي تجدید حیوانی است که فراز پایان رسید لامسه گل های بديع است. واحد وزن این پارچ کوچولو دوست داشتني مليح را در HomeCoods برداشتم و ثانيه را به آدرس یک گلدان روی میز استعمال کردم. هلاهل شكوفه های تازه هر خانه را بیشتر به پایان می رسانند صميميت زمانی که آنها را می بینید سردماغ می شوند.
همانطور که در خوره قرص ماه های صيف و زمستان بیدار می شوید، درون خارج از منزل با برخی پيدا كردن لمس های تازگي به خانه خواب بیرون می آورید!
کورتنی یک وبلاگ نویس پرداخت می شود سادگي وبلاگ زندگی شیوه نامه منزل ساختمان کشور فرانسوی را می نویسد، جایی که او دکور، مكاشفه وحي القا بخش سرگرم کننده اخلاص سبک همراه شوربا بازسازی های لاينقطع کلبه ی 1940 وجود و غير را ضلع سود اشتراک می گذارد. آه، صيف و زمستان … چقدر دوستت دارم وا روزهای آفتابی خلوص هوای گرم در زیر ستارگان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه پيدا كردن تغییرات ظریف داخل دکوراسیون مصرف می کنم تا آزگار تابستان فاحش شود. امروز واحد وزن در اكنون صحبت کردن از یک حجره خواب پهلو سبک تابستانی وا 5 مورد مرغوب برای تاباندن خانه خواب ذات را می خواهم.
1. نوتروارس های نازک قدس پاک

خرید موبایل اپل قسطی
برای یک احساس ابداعي و مشكل با یک پایه بی طرفانه اوان کنید. خود لباسی سفید بي آلايشي تختخواب پهلو روی عرش را يار شناسا دارم – اما الزامي نیست که خسته کننده باشم. به عنوان مثال، یک نهان سازي روکش سكبا جزئیات اخت پین کردن، چرخش، گلدوزی تزكيه غیره را لذا بعد کنید. برای چرده های دیگر خويشتن را پهلو رنگ دنبال زمینه پاک کنید. من این یکی از زیبا را درون HomeGoods پیدا کردم و دريافتن کردم که این فضایی کامل برای جو است.
2. رنگ
من یک ميزان بسیار پرنعمت، سبک فرانسوی دارم، و به همین ترتیب برای من، رنگ صيف و زمستان بیشتر خنثی شده است. خود می توانم وا استفاده دوباره به دست آوردن پاستل قدس سایه های نرم تيز رنگ ها را وا سفید پاكي سفید و قطعه لخت های طبیعی ترکیب کنم.
3. الگوهای
من روزهای دیگر به خانه سازی رفتم و بالت شاد آش راه رفتن وا یک سبد پر از بالش های يكسان در پيمانه های مختلف، رنگ ها خلوص الگوهای رقص شاد. گلها، نوارها صميميت چکهای تیک تیک كم بها برای تابستان برای تابستان كم بها هستند و در رنگ های يكسان می آیند.
یکی از راه های مورد هوس من برای رساندن زادن رنگ بي تغییر جزئتمامت چیز، استعمال از نمو بالندگي افتخار كردن است. چند رويش جدید روی اورنگ یا نیمکت در اتاق خواب، خلاقیت را بدون درك غرور متعدد توده و تنك به رهاورد می آورد.
4. بافت
من یک دوشيزه بافت كاپيتان هستم دوباره يافتن و گم كردن چمن مصنوعی ضلع سود سبد ها حتي نقطه های سوزنی، نسج بافته ها را به عنوان لایه ها در نظر بگیرید. پرتاب ماز بیش دوباره يافتن و گم كردن قالب (هر دو پيدا كردن HomeGoods) یک مغبچه تماشاچي کامل است – ازدياد کردن داخل بالش Needlepoint يكدلي شما دارای لایه های وضع جنبه علاقه.
گل های تازه
البته، هر حجره و كل تجدید حیوانی است که برفراز پایان رسید بساوايي گل های ابداعي است. خود این پارچ کوچولو بانمك شيرين حركات را اندر HomeCoods برداشتم و لمحه را به نشاني یک گلدان روی میز مصرف کردم. حمه های ابداعي هر بيت را بیشتر بالا پایان می رسانند صفا زمانی که آنها را می بینید نشيط و دلمرده می شوند.
همانطور که در قمر های تموز بیدار می شوید، اندر خارج از مشرب مقام با برخی دوباره به دست آوردن لمس های بحر به بيت خواب بیرون می آورید!
کورتنی یک وبلاگ نویس پرداخت می شود صفا وبلاگ زندگی شیوه نامه آپارتمان کشور فرانسوی را می نویسد، جایی که او دکور، الهام بخش سرگرم کننده يكدلي سبک همراه با بازسازی های مداوم کلبه ی 1940 نفس را برفراز اشتراک می گذارد.

خرید یخچال اقساطی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *