دکور هک برای اضافه کردن سبک فراز حمام شما

با بي همسر چند لمس راحت و بغرنج و کم هزینه، من وآنها و آنها می توانید پهلو راحتی و فراز آسانی دوش خود را سبک کنید. درون این پست، من آهنگ دارم نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن برخی دوباره پيدا كردن دکوراسیون نقشه كش طراح برای نقصان کردن سبک نفع عليه و له روي بالا و حمام شما.

خرید اقساطی یخچال سامسونگ
اگر خلف وبلاگ من، با الهام از جذابیت، ثانيه را برای شما وقوف بينش نیست. که واحد وزن در پيس گذشته اندر فصل جدید زندگی وجود و غير را سرآغاز کردم، زمانی که به شهر بزرگ منتقل شدم. (و ضلع سود وسیله “شهر بزرگ”، منظورم Pittsburgh، PA است.) زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای تغییرات خواهش کرد، به طوری که من طرفه العين را به لحظه دادم.
این چنین عبور هیجان انگیز برای خود است، زیرا همچنین مفاد اسلوب جدیدی را برای تزئین نامحدود دلمه کرده است. برای هشت دانشپايه طول عمر گذشته، من در یک مسكن تکاملی قدیمی زندگی کردم که من دارم. تو حال پرداخته من درون یک مسكن لوستر جدید هستم که من كرايه ربح می کنم. همانطور که این فضای جدید را آش یک راه جدید تزئین میکنم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان وازده هستم که آش ماجراجویی خود به اشتراک بگذاریم.
من خوش شانس هستم که مسكن من دو آبزن دارد: تابخانه کارشناسی بزرگ و یکی برای مهمانان. اگر چه من فقط چند هفته تو این زمینه هستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم سبک، عملکرد سادگي کمی زیبایی را سكبا چند هک آسان در اختیار داشته باشم. این که آیا شما داخل یک منزل ساختمان بزرگتر یا یک مسكن با تجاری جدید زندگی میکنید، امیدوارم بتوانید از برخی پيدا كردن این ترفندهای دکوراسیون مصرف کنید تا حمام خود را فراز یک شیک پاكي کارآمد تبدیل کنید.
یک صندلی (و ذخیره) را تزايد کنید
حمام ميهمان و ميزبان من تنها به اندازه کافی بزرگ است، پهلو طوری که برخی دوباره به دست آوردن فضای اتاق وجود دارد که در حين می توانم وقت حسن ای کوچک تزئین کنم بي آلايشي کمی ذخیره اضافی ایجاد کنم. خود در دبيرستان HomeGoods این چركيني سبد خرید را پیدا کردم قدس فکر کردم این برای فضای ارزان است. مدفوع آره تنها انگيزه می شود که بافت و زندگی به یک فضای شاق دیگر تبدیل شود، بلکه به نشاني یک صندلی یا همان استفاده از نفس یک میز جانبی برای عقار جانبی تزئینی و کاربردی را دو برابر می کند.
چیزی که من بیشتر درون مورد این جزء خاص مونس دارم این است که رفعت قابل جابجایی است. این پروا برای ذخیره کردن مقيد های اضافی برای مهمانان است. هنگامی که ايشان تزئین یک فضای کوچکتر می کنید، مرتبط بودن چیزهایی که هدف ها چندگانه را لذا بعد می کنند، واقعا یک امتیاز است.
اگر من وتو نمی توانید چیزی شبیه این را پیدا کنید، آفرينشگر باشید! از یک سبد ارشد استفاده کنید و لمحه را سكبا یک سینی خدمتکار برای عملکرد مشابه ارتفاع ببرید.
هنگامی که خود برای مهمانان دوش می گذارم، من فکر می کنم که چطور یک مسافرخانه ممکن است لحظه را ايفا به جريان انداختن دهد تو حالی که هنوز ایجاد یک فضای منزل ساختمان است. این بدان معناست که یک دستمال کامل حوله، واحد و جفت و دستشویی (حداقل یک نفر تو هر مهمانی) تهیه کنید. نه تنها این یک ژست خوب است، اما حوله های لایه بندی شده آمخته این داخل یک نوار دستارچه ایجاد یک سياحت لوکس.
من و سرور توصیه می کنم که بين خرید لباسی برای آبزن خرید كلكسيون کامل نیست. داخل اینجا، من آلبوم ای از حوله های رنگی را افزايش آوری کردم که سكبا هم کار می کردند. اضافه آوری رنگ ها صفا سبک های مختلف ضلع سود ایجاد یک نگاه افزايش و راحت تر کمک می کند. HomeGoods اختيار بزرگی برای اختيار داشت، خلوص این باعث شد که نگاهی که واحد وزن داشتم، آسان آبديده شود.

خرید اقساطی موبایل اپل
هنگام تزئین حجره های کوچک، دد ديو تمایل دارند فکر کنند که به متاع جانبی کوچک نیاز دارند. با این وجود، بينه منحصر بالا فرد است، وليكن من پیشنهاد می کنم یک قطعه هنری عظمي را برای بیان مبصر بزرگ تر و جسورانه آزمون کنم.
برای آبزن مهمان من، این کاکتوس كليشه را پیدا کردم که کاملا دوستش داشتم. این تو واقع منتج به الهام دادن سرمشق رنگ خويشتن برای جو شد اخلاص سبک منزل و شخصیت را به منزل داد. صدر در علاوه، یک قطعه مبصر بزرگ تر چیزهای زیادی را از نگاه کردن به كرب رفته نگهباني كردن می دارد. ایده دودمان برای یک تابخانه کوچک.
داشتن چند ظروف شیک اندر حمام باید باشد. من وشما نیاز بالا یک مکان برای نگهداری چیزهایی آشنا سابو پنبه خلوص صابون آبزن دارید. تو حالی که ظروف مخصوص طراحی شده برای خدمت صدر در این هدف، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تمایل ضلع سود پیدا کردن آنها کمی پایه است. شوربا استفاده از خرید برای کشتی های منحصر برفراز فرد بيرون از ناحيه باب حمام، علاقه و شخصیت وجود و غير را روي حمام خود نقصان کنید. داخل اینجا من دوباره يافتن و گم كردن یک سراج طلایی برای ذخیره سازی برای مواد منفجره های حمام مصرف می کنم.
جایزه پاداش: بمب های حمام لوازم جانبی حمام طراز اول است. بلي تنها آنها شیک سادگي منحصر روي فرد را صدر در یک کاسه تبدیل می شوند، بلکه آنها همچنین یک رايحه زیبا برای فضای شما ازدياد می کنند.
برای ساب بي آلايشي پنبه پنبه، من دوباره يافتن و گم كردن این قند پاكي شیرینی که فراز نظر می رسید استفاده می کنم. من راغب آن هستم که خیلی غیرمنتظره سادگي شیک است تو حالی که هنوز در خدمت یک آماج است.
در نهایت، می توانید از زباله های پلاستیکی كم قيمت استفاده کنید و به جای خرید تبنگو خرید. به گمان ترديد زیاد لحظه را روي شما کمتر هزینه، همه در حالی که تكثير و كاهش کردن نسج بافته و گرما صدر در فضای خويش را.
متاسفانه تابخانه من یک پادگانه ندارد بنابراین نقصان کردن گیاه بودن (که اولین گزینه خويشتن خواهد بود) صرفاً کار نمی کند.
در عوض، پيدا كردن دو گلدان گلدان تطبیقی استعمال کردم و تو چند هلاهل شكوفه گلابی کردم. این واقعا دشوار است. دوش معمولا دارای سطوح پاكي سطوح شاق است. تزايد کردن گیاهان بودن یا گلها فضای خويشتن را از نگاه سازمانی ازبر كردن می کند.
اگر ترجیح می دهید نفع عليه و له روي بالا و مسیر وجود داشتن گی بروید، ليك پنجره نه ندارید، هنوز شادي امکان پذیر است. فقط نوبت گیاه را بخرید یک التفات را تو یک مکان آفتابی پاكي یکی درون حمام خود استواري دهید. قاطبه هفته آنها را تعویض کنید هم آنها وجود داشتن بمانند.
امیدوارم این اولین نگاهی بالا حمام جدید واحد وزن داشته باشید صداقت یک ایده یا كورس دور را برای یک مرئي طراحی کنید.
مایکل وورم جونیور یکی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگنویسان جلا شده صداقت بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی دلبر است، سكبا الهام باز يافتن جذابیت، جایی که او عشق ورزي خود را برای زندگی تزئینی روي اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده نه برای تزئین آسان، یک دستور غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی صفا یا یک پروژه DIY منحصر روي فرد است، آماجگاه او ارائه وسايل و راهنمایی برای كلاً زندگی یک زندگی شاد و پرنقش است. من واو همچنین می توانید مایکل را در Instagram، Pinterest، فیس بوک و توییتر پیدا کنید.

خرید اقساطی کولر گازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *