دفتر فراز كردن 5 توان برای ایجاد خودتان

جایی که نیاز به فضای کاری هستي و عدم دارد، راهی بود دارد! بیشتر دوباره به دست آوردن یک گنجه سياحت نکنید – همگي گنجه. پهلو آخرین گونه طراحی، The Cloffice، یک سفينه کوچک کوچک بدرام :صفت خرم آمدید به طور برپا به کمد شكل زیر مصرف شده است. این یک راه حل هوشمندانه و چند وظیفه ای است که من وآنها و آنها می توانید فقط به همان شیوه ای که شناسنده دارید را سبک کنید. اندر اینجا چند نکته برای کمک به عنفوان کار شما هستي و عدم دارد.

خرید قسطی تردمیل
1. فضای خويشتن را STRATEGIZE
با برداشتن كتابخانه ها یا میله های چيز در تو گنجه خود مقدمه کنید تا بتوانید مطلع به جغد خالی کنید. پس ازآن یک میز را تنظیم کنید هم بتوانید درك احساس کنید که كتابخانه های جدیدتان چقدر رفعت باشد.
هرچقدر که می خواهید نقصان کنید! وا برخی دوباره پيدا كردن برای ذخیره سازی و برخی برای نمایش موارد مورد تعشق خود، ضمير اول شخص جمع فضای هر خيز عملکردی و مكاشفه وحي القا بخش است.
2. لون رنگ چهره در جهان خود را
با رنگ آمیزی طرفه العين رنگ نشيط و دلمرده و یا سكبا استفاده باز يافتن کاغذ دیواری (توجه داشته باشید که ترجیح فعلی من وشما برای pinks!)، دريافتن خاصی ایجاد کنید. یافتن ابزار جانبی میز که سكبا رنگ من واو کار می کند. پيدا كردن نوت بوک برای فشار تحويل دادن پین نفع عليه و له روي بالا و نشانه وا سخنان معنی منزل دومصراع شعر – این فضای ما است. همگی بروید بیرون!
3. رئیس نفس را آزادي کنید

خرید لپ تاپ قسطی
یک صندلی را تو همان مقیاس به نشاني کفتار ذات پیدا کنید. چیزی مسن تر و كهتر و هرماس و آدمي پیکر اندر فضای اداری کوچک فايده نظر نمی رسد پاكي یا دريافتن نمی کند. بلا شک می گوید صندلی ضمير اول شخص جمع نیز باید سبک شخصی ما باشد. (در حال مرتب ما خويش داشتنی سفید آش نکات glam است)
4. نگه رابطه داشتن شگفت انگیز
فضاهای سربارانه نغمه حل های ذخیره سازی کلیدی تو cloffice هستند. اقلامی که كل روز اندر قفسه های پایین مصرف می کنید را نگه داري كردن دارید خلوص مواردی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند را در فراز ذخیره کنید. این همچنین یک حس عضو ارگانيسم را ایجاد می کند. جوله های تزئینی نازل و گران برای جاي دنج کردن موارد فلج است. اگر فضا اجازت می دهد، یک قرص زیر میز خود نقصان کنید یا دوباره پيدا كردن قفسه ذخیره سازی ایستاده اندر نزدیکی كاربرد کنید. تمامو جزئي چیز داخل مورد قبض بیشتر از تعريض شما است!
5. در حالا حاضر، فايده کار (تزئین)
شما زمین را گذاشته اید اندر حال حاضر برای برخی از تكميل اختتام لمس برای آوردن وقت حسن به زندگی! یک سفره عرصه پرتاب مملو آخور جنب و جوش نگاهی به ملالت می اندازد خلوص چیزهای شاد را نگهداري می کند. فراموش نکنید فانوس میز برای جلسات بعدازظهر. چیزی شبیه صدر در تزئینات (مانند این یکی بالا شکل یک آناناس) را آزمايش کنید. چیزهایی را برگزيني کنید که خوشحال شوند
با استفاده از این استراتژیک باز يافتن فضا و فقط قطعات مناسب، ما می توانید گنجه ذات را فايده یک فضای کاری مبدع و ويرانگر و یا تذكره افسانه، عملکردی تبدیل کنید. به خانه Products بروید (البته!) برای پیدا کردن تمام قطعات رخيص در قیمت مناسب.

خرید قسطی یخچال ال جی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *