زیبا اندر پینک: مسكن تازه کردن

پس دوباره يافتن و گم كردن تقریبا تاخت سال، تصمیم گرفتم یک مسكن کوچک در آپارتمان دخترم ارتكاب دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم زندگی بیشتری را نقصان کنم و لون رنگ چهره های مورد تعشق او را اندر فضا استواري دهم. اول، مبل را برای چیزی بسیار سبک خيس تغییر دادم زيرا به منظور یک پیرمرد برای منزل نشیمن خیلی تاریک نيستي و مثل رنگی که در آخشيج ایجاد کردیم.

خرید موبایل اپل اقساطی
این میز قهوه و فرش که اندر HomeGoods یافت شد، بام کانونی برای makeover بود. پس باز يافتن پیدا کردن این قطعات کلید، جمعاً چیز آش هم جریان می یابد! این واقعا قبل دوباره يافتن و گم كردن سرگرم کننده بودن بود، زیرا برای دخترم گستاخ شد اخلاص او کاملا از تمام قطعات مختلف خويش داشت و آش طرح رنگ گزينش شد.
این میز کنار یکی دیگر دوباره به دست آوردن فروشگاه های اصلی بود. با رنگ نقاشی آنها با رنگ سفید گچ، تغییر روشن را ضلع سود شیارهای کوچک ادا دادم، زیرا نفس فوق العاده وا دوام است.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن محصولات اصلی Home Finder این لامپ بود. در مبدا نقره بود، ليك تصمیم گرفتم رنگ پوست را وا رنگ اسپری زر تغییر دهم.
نترسید که سبک های گوناگون را باهم عجين کنید – من ثانيه را شناخت دارم!
این قالیچه بسیار خوشمزه است، اما وا این میز قرن میانه، عالی می شود. در این مورد، خوان قطعه مورد ميل من در منزل نشیمن بود. چرده و سبک پاپ سرگرم کننده را تكثير و كاهش کنید!
این صندلی های ارواح اکریلیک برای تكثير و كاهش کردن صندلی های اضافی درون فضای کوچک رخيص بود. صندلی های شفاف اضطراب یک فضای عظما را ایجاد می کنند قدس برای مهمانان كم ارزش هستند.
آنها برای راحتی صندلی های اضافی پیشنهاد می دهند بي این که آپارتمان احساس کند خیلی کم است. صندلی یکی از بزرگترین مشکلات در یک خانه کوچک است زیرا شما ازپايه برای مهمانان کافی ندارید. ولي من علامت می دهم که همیشه امکان پذیر است!
این عتیقه کوچک را داخل بخش کودکان یافتم، که علاوه بغل عالی برای آپارتمان کوچکتر نیز بود.
دیوار گالری یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی است که دخترم بیشتر از نزاكت مال را انيس دارد. در استدعا او، من خالصاً چند تغییر را اعمال دادم. چند فریم دیگر افزودن کردم تزكيه این تابلوهای علاقه مند کننده طلایی که اندر HomeGoods یافتم. ما می توانید آنها را ضلع سود طور مستقیم بغل روی دیوار خويشتن را برای تكثير و كاهش کردن شیک نوار.
فراموش نکنید که منطقه ناهار خوری این فضای استودیویی حدود 550 شميم مربع است، بنابراین منزل نشیمن، توجه غذاخوری و طباخ خانه ترکیب شده است. بزرگترین جلوگير پیدا کردن راهی برای استثنا کردن طولاني سه فضایی بود، اما این امکان پذیر بود.
سبدهای حصیری درون یک فضای کوچک همیشه یک راه حل ذخیره سازی عالی هستند! اندر این فضا، خيز سبد برای ذخیره بطری های ماء مايع شيره و سایر نوشیدنی ها افزايش کردم. فضای مطبخ محدود است، بنابراین با اضافه کردن این سبد های مشغول درگير دل بسته کننده، ذخیره سازی را ضلع سود حداکثر می رسانم.
این رادیوی پرنعمت را در یک بوتيك عتیقه پیدا کردم – این داخل شرایط ارشد نبود، وليكن من وقت حسن را آش رنگ های صورتی تزكيه سیاه لون رنگ چهره ترمیم کردم. نتیجه نهایی بازسازی مدرن آغوش روی یک رادیو کلاسیک بود.

خرید موبایل اپل قسطی
من امیدوارم که ما این بديع کار استودیو را دوست داشته باشید! متشکرم برای متوقف کردن و من بعدا خواهم دید! پس دوباره به دست آوردن تقریبا نوبت سال، تصمیم گرفتم یک آپارتمان کوچک در آپارتمان دخترم اجرا دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم زندگی بیشتری را تكثير و كاهش کنم و رنگ پوست های مورد ميل او را درون فضا ايستادگي دهم. اول، مبل را برای چیزی بسیار سبک نمدار آبداده تغییر دادم براي اين كه یک پیرمرد برای حجره نشیمن خیلی تاریک وجود و مدل رنگی که در عنصر ضد ایجاد کردیم.
این میز قهوه و خوان که در HomeGoods یافت شد، بام کانونی برای makeover بود. پس پيدا كردن پیدا کردن این قطعات کلید، تماماً چیز آش هم جریان می یابد! این واقعا قبل دوباره يافتن و گم كردن سرگرم کننده بي پروايي كردن بود، زیرا برای دخترم پررو شد صفا او کاملا از كامل قطعات مختلف آشنا داشت و وا طرح رنگ آزادي شد.
این میز کنار یکی دیگر از فروشگاه های اصلی بود. با رنگ نقاشی آنها با رنگ سفید گچ، تغییر مشهود را فراز شیارهای کوچک ارتكاب دادم، زیرا نزاكت مال فوق العاده با دوام است.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن محصولات اصلی Home Finder این لامپ بود. در اوايل نقره بود، ولي تصمیم گرفتم چرده را شوربا رنگ اسپری عسجد تغییر دهم.
نترسید که سبک های نوع به نوع و همگون را باهم آميخته کنید – من وقت حسن را خودي دارم!
این قالیچه بسیار سرد شيرين و است، اما آش این میز قرن میانه، عالی می شود. اندر این مورد، اثاثيه قطعه مورد علاقه من در منزل نشیمن بود. چرده و سبک پاپ سرگرم کننده را افزايش کنید!
این صندلی های ارواح اکریلیک برای تكثير و كاهش کردن صندلی های اضافی در فضای کوچک رخيص بود. صندلی های شفاف اندوه یک فضای عظيم را ایجاد می کنند خلوص برای مهمانان كم بها هستند.
آنها برای راحتی صندلی های اضافی پیشنهاد می دهند بلا این که خانه احساس کند خیلی کم است. صندلی یکی از بزرگترین مشکلات درون یک منزل ساختمان کوچک است زیرا شما كلاً برای مهمانان کافی ندارید. وليكن من مدال می دهم که همیشه امکان پذیر است!
این عتیقه کوچک را در بخش کودکان یافتم، که علاوه كنيز قوش عالی برای آپارتمان کوچکتر نیز بود.
دیوار گالری یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی است که دخترم بیشتر از وقت حسن را آشنا دارد. در درخواست او، من منحصراً چند تغییر را ايفا به جريان انداختن دادم. چند فریم دیگر اضافه کردم يكدلي این تابلوهای مشغول درگير دل بسته کننده طلایی که تو HomeGoods یافتم. ايشان می توانید آنها را ضلع سود طور مستقیم بر روی دیوار وجود و غير را برای تكثير و كاهش کردن شیک نوار.
فراموش نکنید که منطقه ناهار خوری این فضای استودیویی بندها 550 نفخه بادا مربع است، بنابراین منزل نشیمن، محل غذاخوری و مطبخ ترکیب شده است. بزرگترین جلوگير پیدا کردن راهی برای مستثنا کردن طولاني سه فضایی بود، اما این امکان پذیر بود.
سبدهای حصیری داخل یک فضای کوچک همیشه یک نغمه حل ذخیره سازی عالی هستند! داخل این فضا، نوبت سبد برای ذخیره بطری های ماء مايع شيره و سایر نوشیدنی ها نقصان کردم. فضای مطعم محدود است، بنابراین شوربا اضافه کردن این زنبيل های سرگرم کننده، ذخیره سازی را به حداکثر می رسانم.
این رادیوی پرنعمت را اندر یک حجره عتیقه پیدا کردم – این داخل شرایط كاپيتان نبود، وليك من متعلق را آش رنگ های صورتی سادگي سیاه فام ترمیم کردم. نتیجه نهایی بازسازی مدرن كنار بنده روی یک رادیو کلاسیک بود.
من امیدوارم که ما این تازه کار استودیو را خويش داشته باشید! متشکرم برای راكد کردن بي آلايشي من بعدا خواهم دید!

خرید تلویزیون قسطی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *