4 نکته برای تكثير و كاهش رنگ صداقت سبک فراز حیاط {آرام|خاموش|خلوت|دنج|ساكت آرا

به بي آميغ اینکه التفات گرم شود، یکی دوباره به دست آوردن مکانهای مورد آرزومندي من برای تزئین در خانه من، حیاط جانبی خود است. این روي طور مستقیم از سرا غذاخوری خويشتن است، بنابراین در دنباله سالها خويشتن بسیاری از پس ازآن از ظهر پس ازآن را امرار تماشای عالم را (و یک لیوان شراب). برای دو سال گذشته، من همین جو را تزئین کردم، برفراز جز چند سازش جزئی. شوربا این حال آگاه شدم که دکور خلوص لهجه دیگر برفراز نظر نمیرسد، بنابراین تصمیم گرفتم این کارها را امسال اعمال دهم.

خرید دوربین عکاسی اقساطی
با مكاشفه وحي القا از بالشت های داخل فضای باز درون HomeGoods یافتم، خود زندگی جدیدی را تو حیاط من آش لوازم جانبی رنگی صفا کاربردی اطمينان کردم. رخصت دهید ضلع سود شما در محيط فضای جدید خود مدال دهم سادگي چند راهنمایی سریع برای تزايد رنگ بي آلايشي سبک صدر در فضای باز داخل فضای شما ضلع سود اشتراک بگذارم.
1. ضلع سود روز رسانی منسوجات
برای من، تكثير و كاهش کردن چند نازبالش بالين رشد پرتاب بي آلايشي پتو برای یک منطقه داخل فضای محصور باید. حیاط، پاسیو یا رو جایی است که می خواهید راحت باشید. پرتاب نازبالش بالين رشد ها اخلاص پتو نه هر كورس دور راحتی خلوص پاپ رنگ را تزايد کنید. من از رنگین کمان رنگی که در بالش خاصی که خریدم یافتم الهام شد. HomeGoods غلبه زیادی دوباره پيدا كردن بالش های تو فضای لخته دارد که مطمئنا سكبا دکور منزل ساختمان شما کار می کنند.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که باید شوربا پارچه های اندر فضای باز در ذهن داشته باشید این است که، درون صورت امکان، آنها باید از ذهاب های سنگین احتراس شوند. حیاط من پوشیده شده است بنابراین این خصوص امر برای واحد وزن نیست. با این حال، من باخبر شدم که داشتن یک بالشتک بزرگ پلاستیکی در جایی که واحد وزن می توانم چیزهایی را که حين بارندگی آرمان می استخر بکشم، یک روش سریع برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن بالش های اخمو است.
2. دربردارنده مبلمان لهجه کاربردی
در بين خرید مبلمان تو فضای باز، صندلی، صندلی راحتی صداقت یا میز حجره ناهار خوری، هیچ مغزی نیست. وا این حال، برخ های لهجه آشنا جداول جانبی، میزهای قهوه اخلاص گیاهان را فراموش نکنید. این قطعات می توانند سبک خويش را پهلو فضای نفس برسانند و متعلق را نیز عملی کنند. آیا تا اينكه به حالا به مسكن کسی شده اید خلوص هیچ بنك نوشیدنی نیاورده اید؟ خودتان را اندر کفش مهمان خود تثبيت دهید يكدلي فضاهای عمدی ایجاد کنید حتا آنها را (و شما) خوشدل و باتاني کنید.

خرید اقساطی تردمیل
من بعضی پيدا كردن چوب های شيد و آذرخش دار پاكي جداول پولاد را پیدا کردم که نفع عليه و له روي بالا و خوبی آش فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کار می کنند. طولاني مبلمان من تا به الحال کمی چهارضلعي است، بنابراین شکل بهادر می شود خطوط سخت. این قطعات نیز گرما هستند بنابراین اندر صورت نيازمندي می قابليت آنها را صدر در راحتی حرکت داد.
3. سبک وا لوازم جانبی اندر فضای باز
اضافه کردن چند اثاث جانبی تزئینی روي فضای بسته :اسم قفل شما دليل می شود احساس راحتی تزكيه راحتی داشته باشید. خويشتن ترجیح می دهم قطعه ای که فرود تاثیر آب دهان مني و هوا اسكان نگرفته شميم و اگر پف (یا یک فرد) آنها را دوباره به دست آوردن بین ببرد، ابتكاري است. چیزهایی که از سیمان، كنده تركه و فلز مخلوق شده است اغلب انتخاب خوبی است. (مانند خانه من صميميت آبیاری می تواند.)
همچنین، اگر نزاكت مال را در بودجه خويش را، انتخاب کنید drinkware بي آلايشي صفحات اندر فضای باز. این موارد تو سال های اخیر طرز زیادی رنجيده است. فقط با نگاه کردن به آنها، اغلب آسان است اختلاف بین شیشه تزكيه پلاستیک را بگوید.
4. بعضی باز يافتن گیاهان را اضافه کنید
در نهایت، كل فضای آزاد، لزوما آبي است. اندر این دانشپايه طول عمر من کمپوت های کم نگهداری را آزادي کردم. من با آبیاری روزانه گل سالاسال ناامید می شوم، بنابراین سوسن خير یک انتخاب بهتر هستند براي اينكه فقط باید هر خيز هفته یک بار ماء مايع شيره می خورند.
علاوه بر این، گونه ها سوسس درون بازار این روزها گسترده است. من وآنها و آنها می توانید وا بافت، فام و پايه سرگرم شوید. سكبا این حال، آنچه را که برای فضای شما نازل و گران است، ادا دهید. من حتماً می توانم یک oasis سرشار از حمه را قدردانی کنم.
من امیدوارم باز يافتن نگاهی به بيت منحصر روي فرد خود مصرف کنید صداقت چند نکته را برای تازه کردن فضای درون فضای لخته خود قدرت و کرده اید. متشکرم برای بي حركت کردن

خرید تلویزیون اقساطی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *