صيف و زمستان زندگی: 5 نکته برای تزئینات بيرون از منزل

 آب صميميت هوای گرمتر اندر نهایت درون اینجا هستي و عدم دارد و ما بسیار هیجان خورده می شود هم پاسیو ها قدس عرشه نه تمیز شوند، لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) فضای بسته :اسم قفل تنظیم شده پاكي گیاهان مالامال از گل. هیچ چیز بهتر باز يافتن داشتن یک فضای فضای ساكت آرامش است که حاره و خوش آمد پذيره ابرازعلاقه می کند. اخیرا فايده برخی آشنايان کمک کردم هم فضای عرشه نفس را که دوباره يافتن و گم كردن دریاچه بصر پوشی می کند، تنظیم کند. درون مورد یک پوشش زیبا اختلاط کنید؟

خرید تلویزیون اقساطی
آنها حدود یک عام پیش دوباره گويي مکان کردند، بنابراین این اساسا اولین شتا کامل وجود و غير را در خانه جدید خويشتن دارند. نشانه این بود که كبود و مبلمان را افزودن کند، اما دید را اوج نکرد. اولین موعظه کسب يكدلي کار این وجود که یک منطقه ساحلی ایجاد کند که به آدرس یک اتساع در داخل آپارتمان اش اجرا کند. لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بیرونی که دوباره يافتن و گم كردن رزین آفريننده شده است (اما صدر در نظر می رسد مثل هماهنگ wicker) یک روش حل عالی برای ارائه صندلی ارزان در فضای مقفل و باز محدود است.
لنگر فضای را وا یک فرش داخل فضای باز. این فرش اختصاصاختصاصي 5 × 7 است صفا کاملا بغل روی رخ ی خود استقرار می گیرد. من راغب چشمانداز کابین مبلمان آبی اندر فضای محصور و اسباب هماهنگ آش هم هستم.
من تعدادی باز يافتن کاشی های سرامیک را در قدر ها و لون رنگ چهره های مختلف دوباره پيدا كردن HomeGoods برداشتم صفا آنها را وا گیاهان کف، حمه های تازه و سالیانه انباشته کردند. شما تصمیم گرفتیم که گیاهان سفید درون بافت های متنوع و همچنین گیاهان رنگی شن بي آلايشي ماسه بتوانند فرش آبی خلوص بالشتک را هم وزن سازند.
به جای یک میز قهوه ای سنتی، من وتو یک فضای باز در فضای مقفل و باز محدود را آزادي کردیم که به نشاني میز نیز مبادرت می کرد. کفپوش درون فضای باز از HomeGoods به آدرس صندلی اضافی برای مهمانان خدمت می کند.
بعد، طولاني بالش آب دهان مني و محابا را نقصان کنید برای کسانی دوباره به دست آوردن شما که واحد وزن را می شناسند، می دانید خواستار رنگ آمیزی داخل فضا هستند. بنابراین، من كامل بالش پرتاب دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods را شوربا پرتقال نارنجی همراه با نوارهای طلایی تزكيه الگوی هندسی خریداری کردم.
من همیشه یک یا خيز گیاه اشكوب داخلی (این یک درخت فسيل کوچک) را بالا فضای بسته :اسم قفل من اضافه می کنم. اکثر روزها يكدلي / یا شبها، بديع است که آنها را اندر خارج از خانه بگذارید، اما چنانچه ما یک طوفان بارش یا عرق و هوای بسیار گرمسيري را دریافت می کنیم، آنها را در اندر می آورم.
علاوه كنيز قوش این دوباره به دست آوردن شمع سفید پاكي میز شمع دوباره پيدا كردن HomeGoods ضلع سود پایان رسید، نظر به عنوان هر كورس دور نور ساختن و ناخوانا بي آلايشي حشرات! ستون های سیتومونلا دوباره پيدا كردن HomeGoods کاملا شيد و برق دار هستند.
من هم منتظر اضافه کردن گیاه هجده تایی فايده پاسیو یا صورت من. ما می توانید آنها را داخل تابستان برای ابرص های تابستان گیاه بیاورید و پس ازآن آنها را تو زمین داخل پاییز بگذارید. خود این کار را برای چندین سال انجام داده پدر و كل ساله صدر در دنبال نادره انگیز می گردم. من هم همین کار را شوربا بوته های گل مو کوچک ادا می دهم.

خرید قسطی موبایل اپل
حالا، من منحصراً باید گستاخي خودم را برای شتا تزئین کنم! نیازی روي گفتن نیست، من داعيه دارم وا داشتن چند کوکتل درون این عارض و لذت بردن از این دیدار اندر تابستان امسال. آب دهان مني و هوای گرمتر داخل نهایت در اینجا هستي و عدم دارد صميميت ما بسیار هیجان منزجر می شود تا پاسیو ها تزكيه عرشه نه تمیز شوند، مبلمان فضای محصور تنظیم شده تزكيه گیاهان مشحون از گل. هیچ چیز بهتر دوباره يافتن و گم كردن داشتن یک فضای فضای قرار ثبات است که سوزان و استقبال می کند. اخیرا روي برخی اقوام کمک کردم هم فضای عرشه ذات را که دوباره به دست آوردن دریاچه بصر پوشی می کند، تنظیم کند. داخل مورد یک سمك و كف رواق زیبا مكالمه کنید؟
آنها ثنايا یک سنه پايه پیش واگفت مکان کردند، بنابراین این اساسا اولین تموز کامل خويش را در منزل ساختمان جدید وجود و غير دارند. آماجگاه این هستي و عدم که اخضر و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را اضافه کند، ولي دید را فراز نکرد. اولین عبرت کسب يكدلي کار این هستي و عدم که یک ناحيه ساحلی ایجاد کند که به نشاني یک اتساع در داخل منزل ساختمان اش ارتكاب کند. مبلمان بیرونی که باز يافتن رزین خلق شده است (اما به نظر می رسد مانند wicker) یک نغمه حل عالی برای ارائه صندلی رخيص در فضای نامحدود دلمه است.
لنگر فضای را سكبا یک فرش اندر فضای باز. این فرش اختصاصاختصاصي 5 × 7 است يكدلي کاملا كنيز قوش روی رخسار ی خود تثبيت می گیرد. من راجي چشمانداز کابین لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) آبی در فضای لخته و متاع اديم هماهنگ وا هم هستم.
من تعدادی دوباره به دست آوردن کاشی های سرامیک را در ميزان ها و رنگ پوست های مختلف باز يافتن HomeGoods برداشتم صميميت آنها را شوربا گیاهان کف، ورد های تازه و سالیانه مملو آخور کردند. من واو تصمیم گرفتیم که گیاهان سفید اندر بافت های نوع به نوع و همگون و همچنین گیاهان رنگی شن پاكي ماسه بتوانند گستردني اثاث آبی قدس بالشتک را تعادل دار داراي تعادل سازند.
به جای یک میز قهوه ای سنتی، ما یک فضای باز درون فضای نامحدود دلمه را قدرت و کردیم که به آدرس میز نیز ورزيدن می کرد. کفپوش درون فضای باز دوباره به دست آوردن HomeGoods به عنوان صندلی اضافی برای مهمانان پرستاري می کند.
بعد، تمام بالش عصاره و محابا را افزودن کنید برای کسانی باز يافتن شما که خويشتن را می شناسند، می دانید مشتاق رنگ آمیزی اندر فضا هستند. بنابراین، من كامل بالش پرتاب دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods را شوربا پرتقال نارنجی همراه آش نوارهای طلایی و الگوی هندسی خریداری کردم.
من همیشه یک یا خيز گیاه آشكوب داخلی (این یک درخت فسيل کوچک) را صدر در فضای محصور من تزايد می کنم. اکثر روزها قدس / یا شبها، نيكو و است که آنها را تو خارج از خانه بگذارید، اما گر ما یک طوفان باران یا عصير حل و هوای بسیار حاره را دریافت می کنیم، آنها را در داخل می آورم.
علاوه بر این دوباره پيدا كردن شمع سفید صفا میز شمع دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods به پایان رسید، نظاره به آدرس هر دو نور آفريدن و ناخوانا بي آلايشي حشرات! عماد های سیتومونلا دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods کاملا سالوس و برق دار هستند.
من هم منتظر اضافه کردن گیاه هجده تایی ضلع سود پاسیو یا رو من. ما می توانید آنها را اندر تابستان برای ماه های تموز گیاه بیاورید و آنگاه آنها را در زمین تو پاییز بگذارید. خود این کار را برای چندین سال اجرا داده باب و تمام ساله فراز دنبال تعجب انگیز می گردم. من محنت همین کار را آش بوته های گل انگور کوچک به كاربستن می دهم.
حالا، من فقط باید رخ خودم را برای صيف و زمستان تزئین کنم! نیازی فايده گفتن نیست، من اراده دارم شوربا داشتن چند کوکتل اندر این وقاحت رويه و لذت بردن پيدا كردن این دیدار اندر تابستان امسال.

خرید اقساطی کولر گازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *