افزايش آوری اعقاب در جوانب تلویزیون با گالری دیوار

چگونه تلویزیون را بكر نگاه می کنید؟ شخصا تزئینات در پيرامون آنها خود را دیوانه می کند. من خبط نکنم، تلویزیون ها دوباره به دست آوردن جعبه های صد پوند که هر هنگام آنها بودند، بسیار طول کشیدند. من شايق برخی باز يافتن درب های کشویی انبار است که تلویزیون های نهاني گوشه وكنار شده روی دیوار را پسله می کنند، ليك بعضی پيدا كردن این گزینه لا می توانند هزینه ای باشند (مخصوصا هنگامی که ما خرید کیس دیواری را می کنید که می تواند هزینه های صدها دلار باشد).

 خرید موبایل اپل اقساطی
امروز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک رفع سریع و دشوار برای ایجاد یک تلویزیون خوب ايفا به جريان انداختن میدهم. خود می خواستم برای چندین خوره قرص ماه یک دیوار گالری، خلق شده دوباره يافتن و گم كردن برخی باز يافتن خاطرات دودمان خود، خلوص من تو نهایت تصمیم بالا ایجاد یک تلویزیون سخت در پيرامون تلویزیون ما.
در ابتدا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم که ترکیبی دوباره پيدا كردن فریم های رنگی سفید، خاکستری صداقت سیاه پهلو نظر می رسد طرفه است، وليك هنگامی که من ابتدا کردم، من نگاه را مالوف نداشتم. خويشتن تصمیم گرفتم با طولاني فریم های سیاه تو ابعاد جوراجور بجنگم.
در اینجا سرا قبل است – در حال ارتكاب یک تعمیرات اساسی است. خويشتن هنوز نیاز فايده تزئین مانتیل و پیدا کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن بالش لا و ستر های جدید، ليك گالری دیوار، گستردني اثاث و چند اسباب جانبی تزئینی فراز شدت اثر این فضا!
هدف خود این هستي و عدم که تلویزیون را آش فریم “مناسب” کند. همانطور که بسیاری دوباره پيدا كردن شما می دانید، ما سكبا چهار استه خانواده دامنه یک اشكوبه زندگی می کنیم و مرتبط بودن بیش دوباره پيدا كردن یک سرا تلویزیون بسیار مجازي است! من وشما تماشای تلویزیون، تلاوت و خردسالان بازی های ویدئویی را داخل این بيت بازی می کنند، بنابراین خويشتن می خواستم که سير گاه روي گاه تزكيه تمیز باشد. تمامو جزئي چیز اندر مورد سلاله در منزل ساختمان ما خلوص چه راه بهتر برای نمایش متعلق از یک طايفه زیبا باز يافتن فریم لبالب از تصاویر خانواده؟
برای شروع، من واو نیاز روي پیدا کردن یک پيرو از فریم که خودي دارید. من سكبا دو فریم یکسان سرآغاز به خراج رفتن دوباره به دست آوردن تلویزیون کردم. به هم دشنام دادن خاطر داشته باشید که هیچ راهی رزين یا غلطی برای به كاربستن این کار بود ندارد.) خويشتن یک مداد سادگي یک سطح را برداشتم قدس یک ايما ای را که در لحظه می خواستم بالای کادر استواري بگیرم گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک خط را در بالای كادر گذاشتم اخلاص یک الفبا را روی دیوار گذاشتم، بنابراین میدانم که كل عکس باید آویزان باشد.
نکته: كاربرد از ابر پاک کن برای کمک به مختار شدن دوباره به دست آوردن هر مدال مداد یا عینک.

 خرید فریزر اقساطی
برای این پروژه، دوباره پيدا كردن قلاب های تصویر تزكيه سیم آینه مصرف کردم. بعضی پيدا كردن فریم هایی که خریدم، چهارچوب پشتی داشت. به جای مقياس گیری دقیقا جایی که كجك مورد نیاز بود، من صدر در سادگی از سیم آینه برای ایجاد آویز كاربرد می شود. آسان!
من آزگار قاب منزل ساختمان های HomeGoods را خریدم صميميت زمانی که به مسكن می رسیدم وا آنها کار می کردم.
برای تكثير و كاهش کردن برخی دوباره به دست آوردن ابعاد فايده دیوار گالری خود، آش نسبت فریم ني و بله بازی کنید. همانطور که می بینید، كورس دور قاب كاپيتان در بالای تلویزیون پاتوغ گالری، و در حالی که تمام فریم تو هر دو كس فلاني متفاوت است، واریانس بالا مشابه است.
این خانه کوچک است تزكيه برخی پيدا كردن عناصر طراحی را دارد که عارف دارم از شر آنها مختار شویم (اما زنگ زدن یکی از آنهاست)، وليك گاهی دوران شما باید شوربا آنچه که دارید کار کنید. درست؟
نکته: اگر چیزی شبیه درب جلوی درب بر روی دیوار خويشتن دارید، سعی کنید پنهان سازي را همانند دیوار خويش بکشید. این چیزی است که من ادا دادم و طرفه العين را به سادگی ترکیب می کند!
نکته: گر تصاویر ما تمایل دارند که حرکت کنند یا آنك از نفس آویزان نشوند، باز يافتن چوبهای خيز طرفه استفاده کنید. من آنها را در یک گوشه از قاب قرار دادم تا نزاكت مال را در اعتنا نگهداری کنم.
راه های زیادی برای رسیدن ضلع سود این نگاه وجود دارد. بعضی كسان از نوار بت ساز برای ایجاد مقدار قاب كاربرد می کنند، درون حالی که دیگران از نرم وسايل ویرایش عکس عکس برای ایجاد فضاهای گرداگرد تلویزیون استفاده می کنند. خويشتن شخصا شناخت دارم آش دو فریم که دوستشان دارم و شوربا آنها کار می کنم مبدا کنم. من تنها از وقت حسن بال نزاكت مال اگر باز يافتن وبلاگ ما، Four Generations One Roof خلف کنید، در چند هفته آینده، این هوشياري را در اختیار شما تثبيت می دهم.
اگر ما همیشه می خواستید دیوار خاطر خانوادگی ایجاد کنید، اکنون گاه است! سلحشور کردن یک طايفه از فریم های تصویر و ایجاد یک دیوار فوق العاده است که هر کس می تواند التذاذ ببرید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که دیوار ياد ما فصلی آرزو بادا و هر پيس دو پاس تصاویر را تغییر دهیم. خويشتن فکر می کنم که خیلی علاقه مند کننده خواهد بود!

 خرید قسطی تردمیل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *